En İyi Android Strateji Oyunları

Teknolojinin yakaladığı başarı sayesinde artık kendisinden kopamadığımız ürünlerini günün 24 saatinin önemli bölümünde kullanıyoruz. Eski telefon modellerindeki ağırlığın ve estetik durmayan hoşnutsuzluğun giderilmesi neredeyse bir aksesuar almasını da sağladı. Zaman içerisinde birçok özelliğin dahil edilerek eğlenceden online bankacılığa dek geniş pörtföyde hizmet veriyor. İhtiyacınıza göre de tasarım üzerinde duruyorsanız ona göre veya yüksek kapasiteli uygulamalar, oyunlar tercih ediyorsanız performansı daha iyi olan cihazlara bakabilirsiniz. Özellikle kişisel bilgisayarların yaygın olduğu dönemde insanlar eğlence yolunu oyun oynayarak buluyordu. Başta çok oyunculu strateji oyunları kişilerin saatlerce beraber keyif alabilmelerini sağlıyordu. Zaman içerisinde pek çok eğlence ürünü çıkınca ister istemez geri planda kaldılar. Mobil ürünlerin yaygınlaşması da geliştiricilerin bu alanda ilerlemesini sağladı. Başta Google tarafından geliştirine Android tabanlı teknolojik cihazlarda yazılımcılar onlarca oyunu sanal marketlerden piyasaya sunmuş durumda. Eğer sizler de hangisini tercih edeceğiniz konusunda karar veremiyorsanız hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

Android’deki En İyi Strateji Oyunları

Stratejinin ilk örnekleri Age Of serileri ile yaşamımıza girmişti. Öncesinde de birkaç oyunla karşılaşsak da yaygınlaşması, ünlenmesi söylediğimiz seri ile oldu. Zaman içerisinde yazılım firmaları oyun yelpazesini genişletmek adına strateji oyunlarına yenilerini eklediler. Google Play Store‘dan da akıllı telefonlar için sunulan seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Açıklamaların altındaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

the-banner-saga

The Banner Saga

İlk sıramızda teması İskandinav mitolojisi olan ürün var. Viking olarak başladığınız yolda 3 bölümde de başarıyı amaçlayacaksınız. Boynuzlu devler gibi yaratıklarla tanışacak, düşmanlarınıza karşı savaş vereceksiniz. Bazen avcı bazen de yanınızdaki yaratıkların kontrolünü sağlayan kişi olurken devamında Game of Thrones benzeri bir hikayenini çerisinde kendinizi bulacaksınız.

The Banner Saga
Price: ₺36,99

tactile-wars

Tactile Wars

Lokalizasyon odaklı bir oyun Tactile. Başlangıçta size sunulan bölgeyi korumak adına uğraşacaksınız. Diğer strateji oyunları gibi ham madde toplamak, üretim gibi işlemlere gerek kalmadan savaşlara oluyor. Rakipleriniz için de aynı şey geçerli iken tanklar ve uçaklar dahi oyuna entegre edilmiş.

Tactile Wars
Price: Free+

clash-of-clans

Clash of Clans

Şu an için en popülerler arasında zirveyi çekiyor diyebiliriz. Çevrenizde telefonlarına odaklanmış bir insan görüyorsanız muhtemelen bunu oynadığını göreceksiniz. Katıldığınız klanı geliştirmek için günlerce hatta aylarca emek vermeniz gerekiyor. Bu noktada adımlarınızı sağlam ve ileriye dönük atmanız çok önemli. Aksi taktirde haftalık çabalarınız boşa gidebilir. Köyünüzdeki gelişimleri yapmak, iksir toplamak, altın çıkarmak, askerler yetiştirmek gibi belirli düzende görevlerinizi yerinize getirmeniz gerekiyor. Troller ise size karşı gelen başlıca rakipleriniz. Seviye atladıkça troller de güçleniyor ve size daha fazla yara verebiliyor. Arkadaşlarınızla oluşturduğunuz klanlar ile hem daha eğlenceli zaman geçirecek hem de daha güçlü olacaksınız.

Clash of Clans
Price: Free+

kingdom-rush

Kingdom Rush

Grafiksel boyutta yüksek kalite arıyorsanız Kingdom’u tercih edin. Devam oyunları da olan Rush, Ortaçağ‘da kulenizi savaşmanızdan ileri geliyor. Topçular, sihirbazlar, okçular ve kışla askerleri sınıfları arasından seçim yaparak kırktan fazla yaratığa karşı kulenizi korumalısınız.

Kingdom Rush
Price: Free+
Bu yazı 915 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
Reklam
kişisel blog
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
iyad DMCA.com

Telefon Haberleri