Google Play Store Yaz İndirimi’ne Giren En İyi Oyunlar

Teknolojik ürünlerin günümüzde çokça üretilmesine karşın kalitelilerini bulmak ve uzun süre severek oynayacaklarımız rastlaşmak kolay olmuyor. Söz konusu ilgi alanımıza göre bir türde arama yapsak bile ancak onlarca deneme sonrasında keyfimize uygun bir tanesini bulabiliyoruz. Bu nedenle bazı kesimler genellikle ücretsiz oyunlar yerine daha fazla emeğin ve çabanın sarf edildiği ve neticesinde de ücretli şekilde piyasaya sürülenleri tercih ediyor. Her ne kadar diğer uygulamalar indirimlerinde ücretsiz olsalar bile ekstra özelliklerden faydalanabilmek adına bize uygulama içi satın alma yolunu öneriyor. Söz ettiğimiz sebepten ötürü istediğimiz kaliteye erişmek için yine de bir miktar ödeme yapmamız lazım. Ancak ücretli şekilde satılan uygulamaların, oyunların premium sayılabilecek birçok özelliğine hemen sahip olup kullanabilme imkanınız oluyor. Saydığımız bu ve buna benzer parametrelerden dolayı oyunseverlerin ciddi bir oranı ücretli olanları yakından takip ediyor. Elbette tüketici kısmında iseniz ve ücretlileri seçiyorsanız bütçenizi de zamanla zarara uğratabilirsiniz. Oyun keyfi yaşamak adına önemli meblağlar ödemek de pek çok kişinin istediği değil. Kampanyaları kovalayarak ve uygun zamanda satılan alarak aslında ücretli oyunları da ucuza almak mümkün. Hatta Google Play Store’da yaz indirimi dönemi şimdiden başladı bile.

Akıllı telefonların yoğun talep görmesinin altında yatan sebeplerden birisi kuşkusuz genişletilebilir detaylara sahip olmaları. Örneğin siz akıllı cihazı satın aldığınızda halihazırda zaten dahili hafızasında, yapısında bile onlarca özellik var. Ancak siz bunlarla tatmin olmuyor ve daha fazlasını istiyorsanız da yine 3. kişilerden destek alabiliyorsunuz. Geliştiriclerin ürettikleri yazılımları 3. parti programları şekilde ürüne entegre edebilmek mümkün. Aslında mobil işletim sistemlerinin öne çıkmasının yegane nedeni. Bilgisayarların da yine indirilebilen, yüklenebilen özellikleri sayesinde ilgi gördüklerini hepimiz biliyoruz. Ancak zamanla insanlar bir yere bağlı kalarak işlemlerini halletmek veya oyun keyfi yaşamak istemiyor. Yeni istekler söz konusu olunca da elbette imalatçılar, yazılımcılar kullanıcı taleplerine göre hareket etmek zorundalar. Aksi taktirde kar marjlarını arttırmak bir yana varlıklarını dahi sürdüremeyebilirler. Kampanyalarla kullanıcı kitlesinin genişlediği gibi gerçek ile de karşı karşıya iken bulunduğumuz ayları kapsayan Google Play Store Android uygulamaları yaz indirimi başladı.

Google Play Store Yaz İndirimi’ndeki En İyi Oyunlar

Önemli markaların çıkardıları en iyi oyunları severek oynayacağınızı düşünüyoruz. Fakat takipçilerimizden bazıları ücretlerden şikayet etmekte. Bizler de iyileştirme mahiyetinde yaz indirimi kampanyasına dahil edilen Android oyunları listelemeye karar verdik. Ara ara ilgili dönemlerde buna benzer kampayalar yapılmaktaydı. Sıcaklardan bunaldığımız şu günlerde size keyifli dakikalar yaratacak en iyi oyunları aşağıdan indirebilirsiniz.

call-of-duty-black-ops-zombies

Call of Duty: Black Ops Zombies

CoD efsanesinin yeni serisi Black Ops’ta zombilere karşı mücadele vereceksiniz. Üst düzey silahlara ulaşabilmenin yolu düşük segment silahlarda başarıyı yakalamaktan geçiyor.

spongebob-moves-in

SpongeBob Moves In

Sünger Bob’un çizgi filmleri ile büyümüş neslin severek oyanyabileceği indirime girmiş bir oyun.

SpongeBob Moves In
Price: ₺10,99

star-wars-kotor

Star Wars: KOTOR

Seksenli yıllardan itibaren hayatımıza giren Star Wars geleneği devam ediyor. Şimdi de oyun versiyonu Android cihazlar için yayında.

Star Wars™: KOTOR
Price: ₺39,99

nfs-most-wanted

Need For Speed Most Wanted

Bir dönemin vazgeçilmez oyunları arasında yerini almış Most Wanted şimdi de akıllı telefonlarda sevenleri için indirime girmiş.

Star Wars™: KOTOR
Price: ₺39,99
Bu yazı 765 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
Reklam
kişisel blog
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
iyad DMCA.com

Telefon Haberleri