Kaliteli ve Keyifli Oyunlar HiHoy’da

İnternetin hayatımıza girmesinden kısa bir süre sonra hemen her kesimden kullanıcıya hitap eden çevrimiçi oyunlar, süreç boyunca sürekli olarak gelişim göstererek dijital dünyanın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiş bulunuyor. İlk başlarda flash oyun olarak tanıdığımız ve birçok mecrada yüzlerce ve hatta binlerce örneğini gördüğümüz birbirinden keyifli ve erişimi kolay oyunlar, yazılım ve internet hızı gibi belirleyici alanlardaki gelişmelere bağlı olarak bir hayli yol kat ettiler.

HTML5 ve Unity altyapısını kullanan oyunların çevrimiçi ortamlarda yani tarayıcılar üzerinde oynanabilir kılınmaları, son yıllarda popülerliği azalan flash oyun dünyasına adeta yeni bir kimlik kazandırdı. Bu yeni ve güçlü kimlik sayesinde artık sadece bilgisayarlardan değil akıllı telefon ve tablet bilgisayar gibi mobil cihazlar üzerinden de tarayıcı bazlı çevrimiçi oyunlar oynanabiliyor. Bunun en güzel örneklerinden birini ise HiHoy isimli oyun platformunda rahatlıkla görebiliyoruz.

Play Cool Games sloganıyla yayın yapan ve tamamen kendisine has özel bir tasarıma sahip olan bu etkileyici oyun platformunda olmayan oyun neredeyse yok! Kullanıcı dostu bir arayüzü bulunan sitenin üst bölümündeki menü aracılığıyla görüntülenebilecek oyun kategorilerine göz attığınızda, sizi saatlerce ekran başında tutabilecek birbirinden kaliteli ve eğlenceli yapımlarla karşılaşabiliyorsunuz.

hihoy cool games

İki kişilik oyunlardan tek kişilik bulmacalara, strateji oyunlarından heyecan dolu popüler oyunlara kadar geniş bir içeriğe sahip Hihoy üzerinde en çok oynanan ve en sevilen yapımlardan biri de Minecraft. Son yılların fenomen oyunları arasındaki yerini alan ve hemen her yaştan oyuncunun büyük bir keyifle oynadığı yapım HiHoy sayesinde tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Super Mario 3D

2000’li yıllara gelmeden önce ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyayı kasıp kavuran Super Mario oyununu da bu başarılı oyun platformunda oynamak mümkün. Üstelik bu efsane oyunu üç boyunu olarak Super Mario 3D adıyla oynama ayrıcalığına da erişebiliyorsunuz.

Hangi yaş aralığında olursanız olun ya da hangi işle meşgul olursanız olun en azından stresli yaşamdan kısa süreliğine de olsa uzaklaşarak keyifli ve kaliteli oyunların tadını çıkarmak isterseniz HiHoy isimli oyun sitesinin aklınıza gelmesi yeterli.

Bu yazı 1452 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
Reklam
kişisel blog
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
iyad DMCA.com

Telefon Haberleri