LG G2 Tanıtım Videosu: Sıradaki G

LG G2 isimli sıradaki üst seviye LG akıllı telefon 7 Ağustos’ta tanıtılacak. Oldukça üstün ve kullanılabilirliği yüksek özelliklere sahip olması beklenen ve LG’nin bu zamana kadarki mesajlarının hep bu yönde olduğu ürüne dair bir tanıtım videosu yayınlandı.

İnsandan ve insanın yaratılışındaki mükemmellikten esinlenen LG, bu reklam videosunda da bu duruma dair mizansenler sunuyor. Son derece yaratıcı ve üzerinde büyük emeklerin verildiği ortada olan reklam videosu LG G2’yi merakla bekleyen bizler için bu merakı katlayan türden sahnelere sahip.

 

LG G2’nin Beklenen Olası Özellikleri:

  • 5.2 inç 1080p full HD IPS ekran
  • Qualcomm Snapdragon 800 2.3 GHz işlemci
  • 2 GB RAM
  • 32 GB dahili depolama alanı
  • 13 MP kamera
  • Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemli

Hakkında Onur ŞENDERE

Onur Şendere, Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunu bir teoride öğretmendir. 2010 yılında hem sosyalmedya.co hem de tamindir.com isimli popüler sitelerde editörlük ve yazarlık yapmaya başladı. Askerlik görevini tamamlamak üzere ilgilendiği tüm işlerden ayrıldı ve dönüşte tamindir.com içerik yöneticiliği ve üreticiliği görevini sürdürdü. tamindir.com’dan ayrıldı ve mobil13.com’u kurdu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Mutlaka doldurulması gereken alanlar *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner