Sony Xperia Z1 Akıllı Telefonun Renk Modelleri Ortaya Çıktı

Sony Xperia Z1 ya da diğer bir adıyla Sony Xperia Honami isimli sıradaki yeni akıllı telefon 4 Eylül’de tanıtılacak. Cihaza dair özellikle de görüntüsü konusunda bu zamana kadar birçok fotoğraf sızdı. Bu haberi oluşturmamıza vesile olan gelişme de pek farklı değil. Zira ürünün renk modellerine dair yeni fotoğraflarla ortaya çıktı.

Çin’de yayın teknoloji forumlarından biri olan Digi-Wo isimli mecrada ortaya çıkan Sony Xperia Z1 renk modelleri oldukça net bir fotoğraf içinde yer alıyorlar. Siyah, beyaz ve mor olmak üzere üç farklı renkle sunulacağı anlaşılan yeni Sony akıllı telefon genel olarak Xperia Z ve Xperia Z Ultra’ya son derece benziyor.

sony xperia z1 renk modelleri

 

Sony Xperia Z1 Akıllı Telefonun Olası Ana Özellikleri

  • 20 MP değerin Sony G lensli kamera.
  • Dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci.
  • 2 GB RAM.

Hakkında Onur ŞENDERE

Onur Şendere, Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunu bir teoride öğretmendir. 2010 yılında hem sosyalmedya.co hem de tamindir.com isimli popüler sitelerde editörlük ve yazarlık yapmaya başladı. Askerlik görevini tamamlamak üzere ilgilendiği tüm işlerden ayrıldı ve dönüşte tamindir.com içerik yöneticiliği ve üreticiliği görevini sürdürdü. tamindir.com’dan ayrıldı ve mobil13.com’u kurdu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Mutlaka doldurulması gereken alanlar *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner