Web Tasarım Mobil Uygulama

Günümüz teknolojisi geliştikçe her bir bireyin elinde akıllı mobil telefonları görmekteyiz. Gördüğümüz bu mobil telefonlardan da aynı şekilde bilgisayar üzerinden yaptığımız tüm işlemleri gerçekleştirebiliriz. Bunun yanı sıra araştırma yapabilir not alabilir televizyon izleyebiliriz. Evlerimizde bulunan ve yer kaplayan TV ile bilgisayarlar artık tarih oluyor hepsi bir akıllı telefonun içerisinde toplanıyor. Estetik bir çağda gelişmekte ve ilerlemekteyiz bu sebeplerden dolayı web sitesi olan şirketler için mobil ve sitesi tasarımı da yeni sistemeler ile birlikte tasarımlanmaya başlanmıştır. Bu web site mobil uygulaması sayesinde telefondan web sitenizin ayrı bir paneli görünmektedir. Bu aynı banalde sadece görsel değişiklikler vardır. Herhangi bir fotoğraf içerik konulardan değişiklik söz konusu değildir. Mobilden ziyaret edildiğinde aranılan her şey kolay ve rahatlıkla bulunsun diye web site mobil uygulamanızda tasarım farklılığı olması gereklidir. Web siteniz için dilerseniz b2b bayilik yazılım da yaptırabilir sisteminizi yenileyebilirsiniz.

B2b yazılım nedir?

Açılımı business to business olan b2b yazılım şirketlerden şirketlere değiştirilerek yapılan kaliteli bir sistem programıdır. B2b yazılımı ile sizinle aynı ürünü satan kişilerle bir site adı altında toplanmış oluyorsunuz. Müşteri ile değil firmalar arasında yapılan bir e-ticaret sitesidir. B2b yazılım aynı zamanda da sitenizin alt yapısını oluşturur örneğin bir ürün satıyorsanız bu ürünlerin renk ve stok durumunu bu şekilde öğrenirsiniz. B2b yazılım fiyatları sizin istediğiniz sisteme ve olmasını istediğiniz kategorilere göre değişmektedir. Teknoloji çağından geri kalmamak istiyorsanız eğer istediğiniz zaman web sitesi yaptırmak için internet üzerinden ajans bulabilir ve başvurabilirsiniz.

resim

Web Siteniz Olursa Ne Olur?

 • İlk olarak kurumsal kimliğinizi internet üzerinden de belirtmiş olursunuz
 • Satışlarınızda artış olur
 • Sitenize ve ürünlerinize olan ilgi arar
 • Bulunduğunuz konum dışında her yere hizmet vermeye başlarsınız
 • Şirketinizin müşteri memnuniyeti artar
 • Daha çok güven kazanırsınız
 • Bir marka haline gelirsiniz
 • Web siteniz unutulmak ve kaybolmaz (kartvizit, broşür vb.)
 • Düşük maliyetler ile çok büyük kazançlar elde edebilirsiniz
 • Reklam verebilir ve reklam sayesinde site tıklanma oranınızı arttırırsınız

Web siteniz olursa bu seçenekler ve bunların da dışında birçok seçeneklere de sahip olursunuz. Kendinizi geliştirmeniz için bilmeniz gerekiyor ki teknolojiye ayak uydurmalısınız. Bayilik yazılımı standart olarak tüm bayilerinizin stok durumlarını görebilmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde bayilik verdiğiniz firmaların takibini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Eğer sizde web sitesi düşünüyorsanız araştırmalar yaparak size uygun ajans ile iletişime geçersiniz.

Bu yazı 1099 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
Reklam
kişisel blog
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
iyad DMCA.com

Telefon Haberleri