Uzun süredir beklenen iPhone 11’in çıkış tarihi sonunda açıklandı. 10 Eylül’de çıkacak olan iPhone 11, Apple etkinliğinde tanıtılacak. Tanıtılmasına az bir süre kala cihaz hakkında bilgiler çıksa da net olup olmadığını 10 Eylül 2019 tarihinde göreceğiz. Bu yazımızda ise 10 Eylül’de gerçekleşecek olan Apple etkinliğinde hangi ürünlerin tanıtımının olacağı konusunda bilgi vereceğiz.

Apple tarafından yapılan etkinlikler yılda 4 defa gerçekleşiyor. İlk olarak Mart ayında olan etkinlikte eğitim konulu yazılımlar tanıtılıyor. Haziran ayında ise yazılım ve üst seviye donanımsal gelişmeler aktarılıyor. Eylül ayında ise iPhone’un yeni serisi ve akıllı saatlerin tanıtımı gerçekleşiyor. Ekim ayında da iPad ve Mac modelleri tanıtılıyor.

Apple’ın en çok Eylül ayında gerçekleşen etkinliği heyecanla bekleniyor. iPhone cihazlarının tanıtımının gerçekleştiği ve piyasaya düşecek olan yeni cihazın özellikleri hakkında olan detaylar rakip firmalar, Apple severler tarafından merakla bekleniyor. iPhone 11’in özellikleri hakkında olan bilgiler kısa sürede yayıldı ve cihaz çıkmadan özellikleri piyasaya sızdı. 2019 yılında iPhone 3 model cihaz ile tanıtım yapacak. Bunlar iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max olarak tanıtılacak.

Yukarıda Mac modellerin Ekim ayında tanıtıldığını belirttik. Ancak sızan bilgilere göre Apple 16 inç Macbook Pro modelini Eylül ayında tanıtacak. Ayrıca iMac Pro için 10 Eylül tarihinde bir açıklama gerçekleşebilir. 10 Eylül tarihinde tanıtımı gerçekleşecek olan cihazların nasıl geleceği büyük bir merakla bekleniyor. Kısa bir süre sonra tüm detayları öğreneceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz