İnternetiniz olmadığı zamanlarda sizleri yalnız bırakmayacak ve çevrimdışı oynayabileceğiniz 15 adet Android oyunu sizler için derledik.

Artık pek çok oyun internet bağlantısı istediğinden oynamak istediğinizde bir internet erişimine ihtiyacınız oluyor. Bu bakımdan sizler için çevrimdışı oynayabileceğiniz en iyi 15 Anroid oyunu listeleyerek sizlere tanıtım videosuyla beraber aktarıyoruz.

Badland

Listenin başında Bandland yer alıyor. 2D olan bu oyun engellere çarpmadan karakterinizle 100 seviyeye kadar ilerlemenizi gerektiren bir oyun. Deneyin ve görün.

Final Fantasy III, IV ve V

Final Fantasy serinde ise bir kere internete bağlanın giriş yapın ve daha internet bağlantınız olmasa bile heyecan dolu bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun ücretli ve fiyatının 15.99 dolar olduğunu belirtelim.

Kingdom Rush Frontiers

Son dönemlerde oldukça popüler olan ve mini savunma oyunu 1.99 dolar fiyat etiketiyle düşmanların kalenize ulaşmaması için savunma kulelerinizi kurmanızı sağlayan bir strateji oyunu olarak biliniyor.

Araf

Eğer tüm gününüzü bir oyun ile geçirmek isterseniz, Araf tam sizin için bir oyun. Ücretli ve 4.99 dolarlık bir ücretle zamanın nasıl geçtiğini siz bile anlayamayacaksınız.

Minecraft Pocket Edition

Minecraft’ı anlatmaya gerek yok. 6.99 dolarlık fiyat etiketiyle oyunu alın ve saatlerce sıkılmadan oynayın.

Smash Hit

Oyun ücretsiz olarak gelse bile Smash Hit sonsuz bir haritaya da sahip. Ancak 1.99 dolarlık diğer sürümünde istatistikler ve birçok ekstra yer alıyor.

Star Wars: Kotor

Star Wars severler için mobil versiyonu diyebiliriz. 9.99 dolar etiketiyle telefonlarınız da PC zevkini sunuyor.

The Room Three

Genel anlamda bilmece tarzı yüksek grafik sunan The Room Three 4.99 dolar fiyatıyla geliyor.

World of Goo

Haberimizde yer alan ilk oyun  Badland’a çok benziyor. Ancak 4.99 dolar fiyat etiketine sahip.

XCOM: Enemy Within

XCOM Enemy Within,çok fazla aksiyon sunan 9.99 dolarlık bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Reigns: Her Majesty

Krallık oyunu olan ve strateji gerektiren bu oyun tam anlamıyla ücretsiz olarak geliyor.

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park, macera sunarken eski okul anılarınızı depreştiriyor. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu indirebilirsiniz.

Crashlands

Crashlands, 6.99 dolar fiyatıyla üs inşa etme oyunu olarak geliyor. Gerektiğinden fazla strateji isteyen oyunu oynamak çok zevkli.

Planescape: Torment Enhanced Edition

Planescape: 9.99 dolarlık bu oyun sizin tüm gününüzü alabilecek modern ve strateji gibi çok fazla beyin ağrısı çekebileceğiniz bir durum.

XCOM®: Enemy Within

XCOM®: Enemy Within, bir taktik ve strateji oyunu olarak geliyor. Çok fazla oyuncu kitlesi bulunan bu oyun 9.99 dolar olurken, Android sürümlerinden bazılarında sorunlar oluşturabiliyor. Almadan önce sürüm kontrolü yapın. Multiplayer moduda yer alıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz