Sosyal medya uygulamaları oldukça popüler uygulamalardır ve günlük hayatımızı sürekli bu alanlarda harcamak istiyoruz. Sosyal medya fenomenlerini gördükçe fenomen olmak isteyen kişilerin sayısı daha da çok artıyor. Bu yazımızda da yapılan bir karışıklıktan dolayı fenomen olan 15 yaşındaki gencin hikayesini sizlere anlatacağız.
15 yaşında olan gencin yaptığı hata onu fenomen olmasına sürükledi. Almanya’da yaşayan Emre Nalcı, herkesin tanıdığı ünlü rapçi olan Future’nin şarkısının Almanya versiyonunu indirmek için Spotify’a başvurdu. Fakat yaşanan karışıklık sonucu şarkı Future’nin hesabına yükleme yaptı. Başına gelen bu olay Nalcı’yı sosyal medya üzerinden fenomen yaptı.

Almanya’da yaşayan genç normalde Denizli’li. Nalcı uzun bir süredir amatör müzik üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Spotify hesabı üzerinden dünyaca ünlü olan Future’nin bir şarkısını Almanca olarak seslendirdi ve daha sonra bunu Spotify hesabında yayınlamak istedi. Fakat ortaya çıkan karışıklıktan dolayı 15 yaşındaki genç büyük bir şans yakaladı. Hesaplarda oluşan karışıklık nedeniyle Emre Nalcı’nın yüklemiş olduğu müzik Future’nin hesabında yayınlandı.
Bu yayınlanma ardından fenomen olan Nalcı, bu olayı 2 gün sonra fark etti ve ‘Gazetecilerin bana sosyal medya üzerinden ulaşmaya başladı, güzel bir histi bu kadar insanın etrafından olması ama biraz da garip geldi, 2 günlüğüne de olsa ünlü oldum” ifadelerine yer verdi. Yüklemiş olduğu şarkının kısa süre içerisinde patlaması Nalcı ailesi için büyük bir şok etkisi yaratmış. Yaşanan olay hata olarak gözükse de Emre Nalcı’nın annesi Elvan Nalcı bu durumla alakalı gurur duyduğunu belirtti.
Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz