Güney Kore teknolojisi olan Samsung, şimdide profesyonel kamera özelliğinde dev kamerası 200 megapiksel olan S22’yi duyurmaya hazırlanıyor.

200 MP Kameraya Sahip Samsung Galaxy S22 Ultra Konsepti

S22 ailesinin tanıtılmasına nereden baksak daha 1 yıl var ancak bazı tasarımcılar, meraklılar S22 ultranın nasıl bir tasarıma sahip olacağını ve bizleri neler beklediğini az da olsa gözler önüne sermiş durumda. Daha öncede birçok cihaza yer edinmiş LetsGoDigital’in TechnizoConcept ile birlikte tasarlamış olduğu Galaxy S22 Ultra konsepti, bizleri oldukça heyecanlandırıyor.

This Galaxy S22 Ultra Concept Has A Crazy 200MP Camera: Video

Tasarımı ele alacak olursak, önden bakıldığı zaman kavislerden arındırılarak tamamen düz hale gelmiş, ekrana gömülü ön kamera sayesinde herhangi bir çentik ya da ekran deliği bulunmayan gerçek uçtan uca ekran mevcut. Ayrıca S22 ultrada S-Pen de görülüyor. Arkasını inceleyecek olursakta, sol üst köşede bir kamera görüyoruz. Ancak diğer serilerde olduğu gibi çoklu kamera değil de devasa bir kamera bizleri karşılıyor. Elde edilen bilgilere göre şu ana kadar Samsung, gelecek yıl piyasaya süreceği Galaxy S22 Ultra’da 200 MP’lik bir ana kameraya yer vereceğini ve Japon optik lens üreticisi Olympus ile iş birliği gerçekleştireceğini öne sürüyor. Söylememiz gerekiyor ki bu kadar büyük bir kamera dezavantaj olabilir. Bu yüzden kamera konusunda şirketin yeni bir tasarım oluşturacağı olası bir ihtimal.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz