2018 İphone Yeni Cihazlar En Uygun Nerede Satılır?

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve birçok kişi tarafından büyük ilgi gören Apple’ın yeni cihazları son zamanlarda yaşanan dolar yüksekliği nedeni ile cepleri yakmaktadır. Özellikle en üst model olarak belirtilen İphone cihazlarından bir tanesi 17 bin TL’yi kadar görmekte olup, bu durum İphone severler için büyük hayal kırıklığına neden olmuştur. Geçmişte bile oldukça pahalı olduğu düşünülürken, Türkiye için fiyat aralıkları zirveye ulaşarak, alım gücünü ise oldukça düşüreceği düşünülmektedir. Fakat İphone severler, İphone yeni cihazlar en uygun nerede satılır konusunu araştırarak uygun fiyata alım sağlamak için çaba göstermektedir.

Yeni İphone Cihazlar En Uygun Hangi Ülkelerde

İphone cihazlar en uygun nerede satılır konusunda Türkiye üzerinde satılmayacağı kesin olup, yurt dışında uygun fiyata sahip olmanız mümkün olacaktır. Bu durum da ise ülkelere göre ucuza satın almak mümkün olurken bu durumu değerlendirerek yurt dışından satın alabilirsiniz. Peki, yeni İphone cihazlar en uygun hangi ülkelerde sizler için araştırdık.

İtalya’da İphone X 1416 dolar üzerinden satışa sunulmakta olup, İphone XS 1389 dolar üzerinden satışa sunulmuştur. Bu tabi ki ülkemize göre İphone cihazların İtalya’da daha uygun fiyata satıldığını göstermektedir. İphone XS Max 1971 dolar üzerinden İtalya’da satılmakta olup, İtalya İphone satın almak için en uygun ülkeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bunu takip eden ülke ise Polonya olmuştur.

Kaynak : Mobil13






_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz