2018 Yılında En Çok İzlenen Filmler

Ülkemizde aslında en sık yapılan aktivitelerden olan film izlemek, sürekli olarak vizyona giren yeni filmleri beraberinde getirmiş olup, buna göre de her yıl yeni ve farklı olayların ele alındığı farklı kategorilerde filmler yapılmaktadır. 2018 yılında en çok izlenen 5 film konusu ele alındığında ise pek çok dikkat çeken film listede yerini almışken, en çok komedi filmlerinin bu listeyi işkal ettiği gözlemlendi.

Bu Yılın En Çok İzlenen Filmleri

Dünya genelinde yayımlanan filmler arasında hazırlanan liste de Türk yapımı filmler yer alırken, kategori olarak komedi ön plana çıksa da macera, korku gibi kategorilerde de oldukça fazla filmler listede yer almaktadır. Buna göre bu yılın en çok izlenen filmleri hakkında bilgiyi  liste olarak sizlere sunacağız.

  • Bizim Köyün Şarkısı

27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona giren Bizim Köyün Şarkısı filmi komedi ve aile filmi kategorisinde yer aldı. Tuğçe Soysop yönetmenliğindeki film küçük bir çocuğun şarkıcı olma hayalini anlatıyor.

  • Cebimdeki Yabancı

Serra Yılmaz yönetmenliğindeki Cebimdeki Yabancı filmi gerilim ve komedi kategorisinde yer alıyor. Yedi eski arkadaşın bir araya gelerek aralarında oyun oynamalarını konu alıyor.

  • Hedefim Sensin

Başrollerinde Ata Demirer ve Demet Akbağ gibi usta isimlerin yer aldığı Hedefim Sensin filmi komedi kategorisinde yer alıyor. Filmin konusu çiğköfte satan bir gencin hayat hikâyesinden bahsediyor.

  • Venom: Zehirli Öfke

ABD yapımı, Bilim, Kurgu ve Aksiyon kategorisinde yer alan Venom: Zehirli Öfke yabancı filmler arasında en çok izlenen filmler listesinde yer alıyor.

 

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz