Android için en iyi ücretsiz mesajlaşma uygulamaları

 

Herkes WhatsApp veya Facebook Messenger‘ı kullanmıyor: Eski bir SMS mesajının hala tercih edildiği bazı durumlar var. Sadece bunu yapmak için en iyi uygulamaların listesini topladık.

Gelişmiş güvenlik, özelleştirme ve daha fazlası ile daha iyi bir mesajlaşma deneyimine sahip olmak için bir SMS uygulaması indirmek daha mantıklı.Bu uygulamaları hangi ihtiyaç dolayısıyla edinmek istiyorsanız önce bunu saptayın sonra yazıya bir göz atın.

 

Eğlenceli özellikler için en iyisi: Mood Messenger

Mood Messenger, sıradan kullanıcılar için mükemmel olan yeni bir mesajlaşma / SMS / MMS uygulamasıdır; animasyonlu emojiler, konum paylaşımı, yazım göstergesi ve sohbet kafaları gibi internet mesajlaşma uygulamalarından güzel özellikler sunar. Ayrıca, bir grup tema ve arka plan ile özelleştirme zevkine sahip yaratıcı türler için de idealdir. Hepsinden iyisi, uygulama ücretsizdir.

Mood Messenger – SMS ve MMS Google Play İndir

 

 

Temalar için en iyi: GO SMS Pro

GO SMS Pro, her şey dahil mükemmel bir manifatura uygulamasıdır. Bu sınırsız manifatura planlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Bazı reklamlar var, fakat genellikle onları görmek için reklam-animasyon özelliğini tıklamanız gerekiyor. Bazı mükemmel özellikleri var ama bu uygulamanın en iyi parçası temalar ve çıkartmalar.

GO SMS Pro app temaları gerçekten iyi tasarlanmış ve arayüzü ile iyi entegre edilmiştir. Her birini Google Play‘den indirmeniz gerekir, fakat bir kez yaptıktan sonra kurulumu kolaydır. Birçoğu ücretsiz, ancak uzmanlaşmak istiyorsanız, ekstra ödeme yapmanız gerekiyor.

Gönderilecek gecikme‘ seçeneği, bir hata yapmanız durumunda etkinleştirmek için iyi bir fikirdir. Bu çok olur; Gönderdiğim çok mesajım vardı, hızlıca geri dönmek istedim. Bir kişiye yanlışlıkla küfürlü bir kelime yolladıysanız, muhtemelen kara liste işlevini kullanmak isteyeceksiniz, o yüzden gitmeyecek.

GO SMS Pro – Temalar, Emojiler Google Play İndir

 

Özelleştirme için en iyisi: Handcent Next SMS

Kurulumun tamamlanması birkaç dakika alır. Handcent Next SMS‘in size mükemmel bir kişiselleştirilmiş deneyim sunan, mesajlaşmayı keyifli hale getiren ve WhatsApp veya WeChat gibi haberci uygulamalarına benzeyen bazı mükemmel özelleştirme özellikleri vardır.

Gerçekten temiz bir deneyim olduğunu fark edeceksiniz. Sizi rahatsız eden her yerde dağınıklık etmeden işlevleriyle hızlıca hareket edebileceğiniz gibi hissediyorsunuz. Ayrıca doğum günü yada tatil için eğlenceli e-kart veya metin mesajları gibi özelliklere sahiptir. Hatta diğer metinler tarafından yapılan içten mesajlardan ilham alabilirsiniz.

Özelleştirme özellikleri, gerçekten Handcent parlaklığı yaratır ve bunlardan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Arayüzleri için bir cildi kullanabilir ve sıkça güncellemeler ile birkaç iyi seçeneğiniz vardır. Birkaç tane oldukça düzgün temalarda var. Metin içi özelleştirme özellikleri gerçekten iyidir, çünkü genel olarak mesajlaşma ile etkileşim şeklinizi değiştirirler.

Next SMS Google Play İndir

 

Basitlik için en iyi: Android Mesajları

Metin göndermenin basit sürecini karmaşıklaştıran Hangouts hayranları değiliz. Android Mesajları başka bir hikaye. Dağınıklığı keserken Hangout‘ların daha ince niteliklerinden faydalanır. Mesajlar gözü yatıştırıcı bir arayüze sahiptir ve metin göndermenin yanı sıra fotoğraf içinden fotoğraf çekebilir ve sesli mesajları kaydedebilirsiniz.Yapması gereken şeylerin temellerini çizmesi ile normal bir Google uygulaması.

Android Messages Google Play İndir

 

 

Birden çok cihaz için en iyisi: MySMS

MySMS, basından ve kullanıcılardan gelen çok sayıda eleştiriyle övgüleniyor. Android‘in yanı sıra Windows, Mac ve web tarayıcıları için de kullanılabilir. Android telefon numaranızı kullanarak bir bilgisayar veya tabletten yayın yapabileceğiniz anlamına gelir.

Grup mesajlaşmasını ve MMS’i, mesaj zamanlamasını, mesaj dışa aktarma ve yedeklemeyi destekler ve Evernote, Dropbox ve Google Drive gibi servislerle bağlantı kurar. Gelişmiş özelliklerin çoğu özel üyeliğe ihtiyaç duyuyor ve bunun için satın almanız gerekiyor.

mysms SMS Text Messaging Sync Google Play İndir

 

 

Güvenlik için en iyisi: Sinyal Özel Messenger

Dikkatli olma yönünden hoşlanıyorsanız, Signal Private Messenger‘ı gözden kaçırmak zordur. Süper güvenli olan uygulamanın ekran görüntülerini bile çekemezsiniz. Signal Private Messenger, kişisel iletişiminizi, numaranızı kaydettiğiniz anda uçtan uca şifreleme protokolleriyle şifreler.

Hatırlayabileceğiniz gibi, NSA veri merkezlerinden geçerken SMS içeriğini yakalama alışkanlığına sahiptir. Sinyal sadece şifrelenmiş içeriği işler, böylece iletileriniz tamamen güvenlidir. Tüm ekleriniz de şifreli.

Signal Private Messenger Google Play İndir

 

 

Kapsamlı hizmet için en iyisi: chomp SMS

chomp SMS uzun zamandır var ve en popüler Android SMS uygulamalarından biri haline geldi. Özellikleri arasında çok sayıda emojiyi, şifreli uygulama kilidini, mesaj kilitlerini, yoğun gizlilik seçeneklerini, kara listelerini ve hızlı yanıtlı pop-up’ları, özelleştirme seçeneklerinden bahsetmemek, ayrıca Pushbullet ve Android Wear uyumluluğu sunuyor.

chomp SMS Google Play İndir

 

 

En iyi görünümlü: QKSMS

QKSMS, Materyal Tasarımı ve çeşitli temalar, gece modu, özelleştirme, hızlı yanıtlar, grup mesajlaşma, mesaj planlaması ve reklamsız bir ortamda daha fazlasını sunan en güzel SMS uygulamalarından biridir. Temel uygulama ücretsizdir ancak tüm renk seçeneklerinin ve gelişmiş özelliklerin kilidini açmak isterseniz ücret ödemeniz gerekir.

QKSMS Google Play İndir

 

 

En çok yönlü: EvolveSMS / Nabız

EvolveSMS, Hangouts‘un dilediğimiz Google‘dan ilham alan SMS uygulamasıdır. EvolveSMS multimedya mesajları (GIF’ler dahil) desteği ve hatta akıllı saat uyumluluğu ile birlikte birçok özellikle donatılmıştır. Varsayılan turuncu arayüz harika görünüyor. Özelleştirme paketi için küçük bir ücret vermeniz gerekiyor ve daha fazla tema kullanabiliyorsunuz.

Konuşmalar ve gezinti çekmeceleri arasında geçiş yapmak, gezinmek için bir esinti yapar ve bol miktarda ücretsiz önceden yüklenmiş özelleştirme seçeneği vardır. Her şeyi yapan bir SMS uygulaması istiyorsanız, Evolve ile devam edin.

EvolveSMS (Text Messaging) Google Play İndir

 

EvolveSMS geliştiricisi sadece bir değil, iki SMS uygulaması yaptı ve ikincisi de listedeki bir yeri hak ediyor. Pulse SMS tüm çan ve ıslık ile ücretsiz olarak telefonunuz için SMS uygulaması sunuyor: güzel arayüzü, özelleştirme, medya paylaşımı, iletişim yönetimi, kara liste vb. Ayrıca, dizüstü bilgisayarınız gibi diğer cihazlardan ek bir abonelik ücreti ile kullanmanıza da olanak tanır.

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Google Play İndir

 

 

Seçiminizi yapabilmeniz için önerilerimiz bunlardır , farklı yazılarda görüşmek üzere.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz