En İyi Android Telefon

2018 her anlamda Android telefonlar açısından iyi bir yıldı. Farklı markalardan birçok telefon satışa çıktı. Bizi rahatsız eden yüksek fiyatlar olsa da farklı tasarımlar, artan kapasiteler ve yepyeni teknolojilerle tanışmak için bu fiyatlar çok fazla göze batmadı.

2018 için En İyi Android Telefon: Samsung Galaxy Note 9

Galaxy Note 9‘da herkes için bir şeyler var. Aslında, herkes için her şeye sahiptir. Samsung, isteyebileceğiniz donanım veya yazılımdaki hemen hemen tüm özellikleri getirmeyi başarıyor ve deneyimde büyük ödünler veya boşluklar ortaya koymadan tek bir pakette bir araya getiriyor. Donanım mükemmel. Tüm gün zahmetsiz pil ömrü için büyük bir pil var ve S Pen kalemi için yeterli alan ayrılmış.

Samsung’un yazılımına alışmak biraz zaman alıyor ancak harika özelliklerle dolu ve yavaşlamalar veya anlık donma ile karşılaşılmıyor. Ayrıca bekleyen Android 9 Pie güncelleme ile daha da iyi oluyor. Samsung kamerası oldukça tutarlı bir kalite sunar. Ayrıca elinizde S kalemi ile, daha eşsiz çekim fırsatları için kameraları uzaktan tetikleyebilirsiniz.

Not 9, yukarıdan aşağıya komple pakettir. Ayrıcalık için daha yüksek bir bedel ödersiniz, ancak tamamen buna değer. 2018’in en iyi Android telefonu için tercihimiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz