2019 iPhone sızıntıları

2019 yılı başının iPhone için çok erken olduğunu biliyoruz, ancak güvenilir bir kaynaktan yeni sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Birkaç farklı kaynaktan gelen haberlere bakıldığında birbirlerini doğrular nitelikteler.

Ne yazık ki, telefonun yalnızca arka tarafını görebiliyoruz ve panel camdan yapılmış ve sol üst köşede iki değil üç kameradan yapılmış gibi görünüyor. Üçü LED flaşın altına sağa yerleştirilirken, ikisi dikey olarak hizalanır. Sensörler ve LED flaşların hepsi dikdörtgen Mate 20 Pro tarzı modüle sığmakta.

Daha önceki bazı söylentiler, üçüncü kameranın bir 3D ToF sensörü olacağını öne sürüyor, ancak şu an için hali hazırda tümü spekülasyonlar yağmuru.

Bununla birlikte, cihazın hala EVT(Endüstri Verimlilik Topluluğu) aşamasında (Mühendislik Doğrulama Testi) bulunduğunu, bu nedenle tasarım hakkındaki bazı detayların lansman yaklaştıkça değiştirilebileceğini vurguluyor.

Ek olarak, kaynak 2019 iPhone serisinin bir kez daha üç telefonu tanıtacağını iddia ediyor – doğrudan iPhone XS , XS Max ve XR . Ve kamera sayısındaki değişime göre, baktığımız görüntünün daha pahalı XS veya XS Max’ı gösterdiğini varsaymak güvenlidir.

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz