PUBG, kısa süre önce 9GB’lık dev bir güncelleme aldı. Peki 25. güncelleme oyuna ne gibi yenilikler sunuyor. İşte tüm detaylar…

PUBG güncellendi! Yenilikler neler?

Milyonlarca kişinin severek oynadığı PUBG, 25. güncellemesiyle 9GB‘lık dikkat çeken bir güncelleme aldı. Birçok hatanın giderildiği ve yeniliğin geldiğini belirtelim.

Erangel ve Vikendi haritasına yeni silah geldi: Bizon!

Oyun içerisinde Erangel ve Vikendi haritası için geliştirilmiş Bizon yeni güncelleme ile kapımızı çalıyor. HMS silahı olarak da gördüğümüz Bizon, 9mm mermi kullanmakta. Bunların yanı sıra ise ek bir şeye gerek duymayan tek sarjör ile 53 mermi kapasitesi olan Bizon’a susturucu, alev gizleme ve flash hider gibi namlu ucu freni ve dürbün ile yardımcı görüş ekleniyor.

Yardımcı Görüş ile nişan almak çok dikkat çekti!

Oyuna gelen 25. güncelleme sayesinde bir yenilik ise yardımcı görüş oldu. yapımcı firmanın açıklamasına göre silahlara ikincil olarak gelen dürbün olarak tanımlanmakta. Bu dürbüne ALT + Sağ tuşlarıyla geçiş yapmanız mümkün.

Yardımcı görüşü çalışan silah listesi

– SR/KNT – AWM, M24, Kar98k
– SMG/HMS – UMP, Vector, Bizon
– Shotgun/Pompalı Tüfek – S12K
– LMG – M249
– AR/TT – Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C
– DMR/SNT – SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS

Vikendi için yeni hava durumu geldi: Kuzey ışıkları

Güncelleme özellikle Vikendi için yeni bir ışık sunuyor. Ayrıca güncelleme notlarında Vikendi haritasının loot dengesinin değiştirildiği de ifade edildi. Son olarak ise 3 seviye kask ve yelekler daha nadir olarak karşımıza çıkacak. SMG silahlarında bulunurluğu azaltıldı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz