2019 yılında türlerine göre beğenilen en iyi filmleri sizler içi sıralamaya çalıştık.

Yenilmezler Finali

Tür: Aksiyon, Roman, Macera

Serinin sondan bir önceki resmini çok beğendim. Ancak, Galaksinin Koruyucuları rakun için, bu filmin 182 dakikasını aşmak zorunda kaldım. Sonuç olarak, bunun kesinlikle değerli bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Drama, diyaloglar, kavgalar, kıvrımlar var. Ve en önemlisi, altına uykuya dalmak istemiyorum. Evet, film çok ciddi değil, ama akşamları kesinlikle izleyebilirsiniz. Etkileri ve resim kesinlikle memnun edecektir.

Joker
Tür: Dram, Suç, Gerilim

Benim gibi, bir dizi zihinsel sapmaya sahip komik bir palyaço hakkında renkli bir hikaye bekliyorsanız, beklentilerinizi ateş kutusuna bırakın ve dramatik bir kaset izlemek için otururken sıcak tutun.

Şaşırtıcı bir şekilde, resim komik olmaktan uzak. Güçlü bir oyunculuk oyunu ve kahramanın bir takım sorunları var. Dahası, arsa karakterin oluşumu sırasında döner.

Ve bu hikayedeki herkes kesinlikle kendi hikayesini görüyor. Film bir psikologun resimlerinde leke olmaya çalışıyor. Olanların belirsizliği bize kesinlikle beklemeye değer yeni bir film için umut veriyor.

Ford ve Ferrari
Tür: Biyografi, Spor, Dram

Tarihsel özgünlük konusundaki tartışmayı derhal terk edin. Ciddi bir kasttan ve yüksek bir imaj seviyesinden bahsetmeyeceğiz.

Herkes ekranda olup bitenlerin bütün anlamını bilir. Yüksek sonuçları istikrarlı bir şekilde gösteren bir lider varsa, sadece benzer yükseklikleri elde etmekle kalmaz, aynı zamanda rakibinizi bir kez aşabilirsiniz.

Doğal olarak, dinamikler ve güzel arabalar her 10-20 dakikada bir yanıp söner. Ancak bu, adil cinsiyetin sıkılacağı anlamına gelmez.

“Parazitler”
Tür: Dram, Komedi, Gerilim

 

Filmin adı sadece zaman işleyişinin tam ortasında açıklanıyor. Ve Güney Kore’nin çalışmasına halel getirmeyin. Kişisel topluluğumda “Parazitler” birinci sırada yer aldı.

Burada hem siyah hem de hafif dökülmelerin son derece ince bir mizahını bulacaksınız. Akut sosyal problemler doğrudan bir aile örneği ile gösterilir. Arsa kat sayısı devriliyor, bu yüzden sadece izlemek zorundasınız.

İlk 15 dakikaya göz atın, başka bir şey aramak istemezsiniz.

İrlandalı
Tür: Dram, Suç

Film, Robert De Niro’nun tüm hayranları için mükemmel. Bu kez kült aktör 50’li yılların ceza hayatının merkezindedir.

Öyle ki, umut vaat eden adamlar sadece kamu hizmetine değil, aynı zamanda çeşitli çetelere de tanıtıldı.

Martin Scorsese’nin kalıcı grafiğini, güvenilir grafik aralığını ve kurumsal ölçülü stilini not ediyorum. Eleştirmenleri dinlemeyin, fragmanları izlemeyin, ancak filmin tadını çıkarın, beğeneceksiniz.

“Klaus”
Tür: Komedi, Animasyon

 

Dürüst olmak gerekirse, bu bandı üste eklemek benim fikrim değildi. Ancak tatilin arifesinde, böyle bir çizgi film tüm aileye harika bir akşam verebilir.

Son zamanlarda, Yeni Yıl filmleri ve çizgi filmleri modası geçti. Ancak eski ürün yelpazesi sıkıldığında ne yapmalı? Geçen yıl Netflix, Kurt Russell ile Noel Chronicles filmini yayınladı ve bu filmde Klaus, sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap edecek.

“Bir Zamanlar … Hollywood’da”
Tür: Dram, Komedi

Bilirsiniz, böyle bir eğlenceye alternatif olmadığında uzun bir uçuş sırasında takdir ettiğim bu ürün. Ve bu kasetin tek nüansı. Gerçekten en azından ona bakmalısın.

Tarantino tarafından anlatılan hikayenin kendisi olağanüstü. Bu üzülen bir küspe kurgu değil. Ancak resim yüksek seviyede ve kastlar son derece güçlü.

Keskin şakalar ve anlamsal diyaloglar lütfen. Suçlu olmasına rağmen, plan açık bir kanca içermiyor. Sadece sonuna kadar izle.

“Kaptan Marvel”
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Hemen söylemeliyim ki erkekler açıkça görülebilen feminizm konusunda sabırlı olmalılar. Bununla birlikte, kızlara karşı tutumunuz saygılıysa, o zaman bu şevkli bir komploya ek olarak, film boyunca şakalarla sizi memnun edecek birkaç tanıdık karakterin açıklanması gözünüze çarpar.

Yüksek düzeyde etkiler. Kostümler harika, ama normalden daha az savaş var.

“Bıçakları al”
Tür: Dedektif, Komedi, Suç

Gizemli cinayet, şüpheli ve vahşi ironi kalabalığı. Bu kasette neredeyse her şey yolunda. Seyirciler bir resim, diyaloglar ve harika bir oyuncu kadrosuna kapılır. Dedektif öykülerini sevmeyenler, çözümün gerçeklerin eksikliğinin ardına gizlenmiş gibi görünebilir, senaryo yazarının tekniği gibi.

Buna ek olarak, oyuncu etkileyici: Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas ve daha fazlası. Ve en iyi yanı, filmin bazı sinemalarda hala devam etmesi.

“Dr.Rüya”
Tür: Korku, Fantastik, Gerilim

10. maddeye gelince, birçok şüphe ve seçenek vardı, ancak seçimi bir korku ile seyreltmenin güzel olacağı sonucuna vardık. Dahası, bu Stephen King’in kitabının Ewan McGregor’un katılımıyla bir uyarlamasıdır.

Film, “Shine” 1980 sürümünün doğrudan devamıdır. Overluck Hotel’de kabus mevsiminde hayatta kalan ve şimdi çok fazla içen, yeteneklerini boğmaya çalışan yetişkin bir çocuğun hikayesi. İzlemeden önce ilk bölümü görmenizi öneririz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz