Alto’nun Macerası

Yüksek hızda snowboard yapmak, Alto’nun Macera’sındaki kadar rahatlatıcı olmamıştı. Çok basit tek dokunuşlu kontroller, büyük hava alırken, kenarları taşlarken ve birden fazla geri çekilme gerçekleştirirken Alto’ya (ve diğer birçok açılabilir karakteri) dağdan aşağıya yönlendirmenizi sağlar.

Güzel sonsuz dağ manzarası, muhteşem gündüz-gece geçişleri ve büyüleyici bir film müziği (kesinlikle kulaklık takmanız gerekir), bunun herhangi bir cihazda olması gereken bir şey olmasını sağlar.

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 5 $ | 8 TL £ 5 (iOS); Bedava (Android)

PUBG Mobil

Mobil için PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG), kimin hayatta kalacağını görmek için başka bir adada 99 adaya bırakılmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan ücretsiz bir hayatta kalma oyunu. Ancak PC’lerde bu son derece popüler oyunun mobil versiyonu hakkında harika olan şey bir akıllı telefon üzerinde daha da iyi çalışıyor gibi görünüyor. Başka bir deyişle, bu bir liman heck.

Tıpkı orijinaller gibi paraşütle geçecek, binaları yağmalayacak ve sonuna kadar hayatta kalmak için elinizden geleni yapacaksınız. Yalnız başına gidebilir ya da bir takım çalışması denemek istiyorsanız, dört oyuncuya kadar bir kadro oluşturabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, bu oyun inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor.

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Alto Odyssey

Alto’nun Serüveni’nin yeni çıkan devamı Alto’nun Odyssey’i ve orijinali hala şaşırtıcı olsa da daha iyi olabilirdi. Duvar gezintileri ile cephaneliğinize yeni bir numara ekleyerek, taraklarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. Keşfedilecek yeni ortamlar var ve oyunun manzaralarını ve seslerini çekmenizi sağlayan bir Zen Modu oynayabilirsiniz.

Bu listeden indirdiğiniz herhangi bir oyun varsa, Alto Odyssey’yi önermek son derece kolaydır.

 

Platformlar:   yalnızca iOS (şimdilik)

Fiyat: 5 $ | 8 TL £ 5

 

Sega Heroes

Tamam, * düşün * bu iyi bir oyun. Açıkçası, “isteğe bağlı” mikro transaksiyona dayalı progresyon sistemi çok büyük bir kapalılık. Ama asıl maç 3 oynanışı ve şu anda bana takıntılı olan Sega nostalji kancası.

Eski bir okul Sega hayranıysanız, gerçekten denemeniz gerekir.

tanıtım videosu

Google Play bağlantısı

App Store bağlantısı

Fiyat: Ücretsiz

Shadowgun Legends

İPhone’unuzda konsol seviyesinde kaliteli bir Destiny oyunu oynayamazsınız, ancak Shadowgun Legends ile alabildiğiniz kadar yakın. Bu birinci şahıs nişancı tüm uygulama mağazalarında en iyisi olabilir, daha çok oyun içi para için kumar oynayabileceğiniz bir silah ve zırh satın almak için dükkanları vurabileceğiniz ana kampı (bir şehirdir), a. yeni ürünler için karaborsa ve çok daha fazlası. Burada uygulama içi satın alımların tonu vardır, ancak bunlardan kolayca kaçınabilirsiniz.

Hikaye misyonlarını sürdüğünüz, bulmacaların kilidini açacak ve daha büyük şöhretler elde etmek için düşmanlara doğru ilerlerken oyunun kendisi mükemmel. Size kaderinizi hatırlatacak eşsiz egzotik ve diğer ateşli silahlarla oynadığınız yeni silahları bulun. Bu tamamen farklı bir ayar olmasına rağmen, Shadowgun Legends telefonunuz için temel olarak Destiny ve kesinlikle derinliği ile sizi şaşırtacak.

Platfrom: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Battlelands

Tüm karmaşıklık olmadan savaş royası oyununuzu düzeltmek ister misiniz? Battlelands Royale sizin için bir oyundur. Öncelikle ada haritasında damla noktanı seç, sonra silahları ve kalkanları bulmak için paraşütle atla. Ayrıca roketatar gibi daha gelişmiş silahlar için silah damlalarını kovalayabilirsiniz. Oradan, rakiplerinizin yoluna girmesini beklerken uzanırken binalarda ve çalılıklarda gizlenebilirsiniz.

Bu basit çift sopa hayatta kalma atıcı hakkında özellikle harika olan bir oyun nadiren 10 dakikadan fazla sürer. Bu ücretsiz oyun kendi başına eğlencelidir, ancak yeni kaplamalar satın almak için uygulama içi satın alımları da kullanabilirsin ve hatta oynadıkça kozmetik ürünleri kazanmak için satın alabileceğin bir Savaş Geçişine (la la Fortnite) sahip.

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade, mobil cihazlarda imkansız gibi görünen oyunlardan biri, grafikleri çok çılgınca harika. Jetski tarzı bir yarış videosu, sizi eski bir zafer kazanma şansı elde etmek için, eski yarışmacılardan biri, diğer yarışçılara karşı yarışan, dublörlük yapan ve patronları mağlup eden seni görür. Geliştiricinin kendi motoru üzerine kuruludur ve dürüstçe rüya gibi oynuyor.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 3 $ | 4,50 TL 3 £ (Her ikisi de)

 

Süper kardeşler: Kılıç ve Sworcery EP

Süper Kardeşler: Swordc & Sworcery EP ilk olarak 24 Mart 2011’de piyasaya sürüldü ve bugün hala mobil oyunların en yüksek noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Bu gizemli bir arayışı bir savaşçı hakkında garip, güzel, üzgün, deneysel bir macera oyunu. Pikselli sanat tarzı, muhteşem film müziği ve benzersiz oyun mekaniği binlerce taklitçi üretti, ancak hiçbir şey Superbrothers: Sword & Sworcery EP harikasına yaklaşmadı.

 

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 8 $ | 10 TL 8 TL (iOS); 5 $ | 8 TL £ 5 (Android)

Hearthstone

Mobil format, kart oyunlarını dijitalleştirmek için mükemmeldir ve en iyi tahsil edilebilir kart oyunu deneyimini arıyorsanız, tüm cila ve parlatıcı Blizzard’ın toplayabildiği parlaklıkta üretilen Hearthstone’u geçemezsiniz. 

Oyun, World of Warcraft’a dayanıyor ve dokuz sınıfın her biri, çeşitli oyun stillerine izin veren WoW eşdeğeri temelinde bir desteye sahip. Hem tek oyunculu hem de rekabetçi çok oyunculu için etli seçenekler var ve hızlı bir oyun ya da daha derinlemesine bir şey isteyip istemediğiniz mükemmel. Kısacası, çok yönlü ve istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Daha mükemmel bir dijital CCG deneyimi hayal etmek zor.

Son genişleme, Witchwood 9 Nisan’da geliyor.

Şunları yapabilirsiniz buraya bu kadar büyük kılan analizimizi okumak .

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

Plague (Veba)

Bu oyunda hayatımda ilk defa kendime “Heck evet, nekroz!” Bir oyun için harika bir konsept. Bir salgını kontrol ediyorsun ve amacın tüm dünyaya yaymak ve insanlığı tedavi edemeden herkesi öldürmek. 

Elinizde virüsün mutasyona uğraması için çeşitli araçlara sahipsiniz: ölümcül olanları da dahil olmak üzere semptom ekleme; hayvansal kaynaklı, havadan ve vücut sıvıları dahil olmak üzere bulaşıcılık yöntemleri; ve dirençler. Bunların her biri, virüsünüzü güçlendiren, birbirine bağlanan ağaçlarda oluşturulabilir. Virüsünüz yayıldıkça, daha fazla yetenek için harcayabileceğiniz DNA puanları kazanırsınız. Özellikle bir tedavinin gelişimine karşı yarışırken virüsünüz kendi başına mutasyona uğramak için yeterince güçlü bir şekilde büyüdüğünde, çok heyecan vericidir.

Tüm insanları yok etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: 1 $ | 1,50 TL 1 TL (iOS); Bedava (Android) 

Dandara

Dandara, geniş bir dünyayı keşfederken kendinizi yüzeyden yüzeye fırlatmanızı sağlayan bir platform. Konsollara da alabileceğiniz çok platformlu bir başlık, bu muhtemelen neden telefonunuz için bir çok oyundan biraz daha pahalı olduğunu açıklıyor.

Yine de fiyatı aşabilirseniz, Dandara, harika görünümlü grafiklerle, tonlarca mistik yaratıklarla ve Salt dünyasını kurtarmaya çalışırken mükemmel bir film müziği keşfetmek için dev bir dünyaya sahip. Platformer oyun hayranları kesinlikle bunu almalı veya gelecekte fiyat düşüşlerini izlemelidir, çünkü telefonunuzda olması harika bir oyun.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 15 $ | 23 TL £ 15 (Her ikisi de)

 

Pumped BMX

BMX bisikletle hasta atlayışı yapma fikrini seviyorsanız, Pumped BMX serisi muhtemelen kendi sınıfında en iyisidir. Hızlandırmak için pompa düğmesini, hava alırken bir numara seçmek için sol joystick’i kullanın, daha sonra döndürme düğmesine basın, iPhone’unuzu veya her ikisini de çıldırmak için yapın. Eğer açık değilse, kontroller karmaşık olabilir, ancak bazı uygulamalardan sonra, o büyük hava hilesinin inişinin kesinlikle tatmin edici olduğu konusunda uyarılmalıdır.

Pumped BMX 3’ü indirmeden önce (aşağıdaki bağlantı),  Pumped BMX 1  ve  2’de , parçaların biraz daha bağışlayıcı olduğunu unutmayın; bu nedenle bu oyunlara katılmak istiyorsanız, belki de ilk oyunlardan birini deneyin. Hepsi iyi.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: çeşitli

Beholder

Seyirci, Replica ,  Papers, Please  ve  Bu Maden Savaşı gibi parlak distopya başlıklarının yanı sıra şerefli bir yeri hak ediyor  . Bir totaliter devlet dairesinde bir apartman bloğu üzerinde ev sahibi olarak, kiracıları denetlersiniz – tam anlamıyla işiniz hükümet için onları gözetlemektir. Hükümetin kurallarına göre oynamayı seçebilir veya gizli olarak sizin bakımınızdaki insanlara yardım edebilirsiniz, ancak büyük risk altındadır. Her eylemin, yüksek bahisli ve kilidini açmak için birden fazla son almasının sonuçları vardır.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 5 $ | 8 TL £ 5 (her ikisi de)

 

Parmak sürücü

En iyi telefon oyunlarından bazıları, gidip gelirken ya da sadece bankada beklemede olsanız da, birkaç dakika boyunca toplayıp oynayabileceğiniz oyunlardır. Parmak Sürücü bu oyunlardan biridir. Ekranın altında küçük bir direksiyon simidiniz var ve bir arabanın raydan aşağıya inmesini sağlayarak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz.

Oyun, “arka arkaya üç kez dört kez topla” veya “400m üç kez sür” gibi görevleri tamamladıktan sonra size bir jeton ödemesi verir. Daha sonra daha fazla araba stilinin kilidini açmak için paralarınızı kullanın. Bu gerçekten basit bir oyun, ancak rahatlatıcı nitelikleri için tekrar gelmeye devam ediyorum.

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: 1 $ | 1,50 TL 1 TL (iOS); Bedava (Android)

The Room series

Yanmaz Oda serisi, herkesin kabul edebileceği, herhangi bir platformda şimdiye kadar üretilmiş en muhteşem bulmaca serilerinden biri. Şimdi üçüncü oyun çıktığı için, seri ilerledikçe hem kapsam hem de karmaşıklık içinde büyüdüklerini söyleyebilirim. Temel biçim aynı kalır: Bir sonraki bulmacanın ve hikayenin bir sonraki küçük parçasına ilerlemek için bir dizi bulmaca nesnesini çözün.

Dizideki her üç oyun da zihinsel olarak zorlayıcı ve tatmin edici olan bu parlak, zorlu noktaya çarptı. Ve muhteşem dokunuşlu, en ince ayrıntısına kadar güzelce tasarlanmışlar. Tam daldırma öneririm: karanlık bir oda, bir çift kulaklık ve diğer rahatsız edici şeyler.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: çeşitli

 

The Room: Old Sins

Oda sadece sizi sürünen bir steampunk ilham bulmaca oyunudur. Yanmaz Oda serisi, herkesin kabul edebileceği, herhangi bir platformda şimdiye kadar üretilmiş en muhteşem bulmaca serilerinden biri. Old Sins çıktığında, seri ilerledikçe hem kapsam hem de karmaşıklık içinde büyüdüklerini güvenle söyleyebilirim. Temel biçim aynı kalır: Bir sonraki bulmacanın ve hikayenin bir sonraki küçük parçasına ilerlemek için bir dizi bulmaca nesnesini çözün. 

Dizideki diğer oyunlar gibi, Old Sins, zihinsel olarak zorlu ve tatmin edici arasındaki o parlak, zorlu noktaya çarptı. Bu bölümde, bir mühendisin kaybolmasından sonra Waldegrave Malikânesi’ni zor bir eser aramak. Tüyler ürpertici bir oyuncak evine, tavan arasına ve sadece size ürperti verebilecek başka şeylere bakacaksınız.

Tüm oyunlar muhteşem bir şekilde dokunsal olup en ince ayrıntısına kadar güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Tam daldırma öneririm: karanlık bir oda, bir çift kulaklık ve diğer rahatsız edici şeyler.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: 4,99 $

 

Monument Valley

Escher-ilham bulmaca oyunu Monument Valley bir deneyim tuhaf, güzel, derinden ödüllendirici tavşan deliğidir. Minik Prenses Ida’yı savaşan siyah kuşların yaşadığı Öklid dışı yapılardan oluşan Monument Valley adında gizemli bir görevde kontrol ediyorsunuz. Görevinin niteliği, Ida’yı anıtlar etrafında yönlendirirken oyuna dahil edilmiş görkemli keşif deneyiminin bir parçası, seviyelerde ilerlemek için bakış açılarını döndürmek ve çevirmek.

Oyuncular için harika bir deneyim haline getirmek için oyunun her bir yönüne çok fazla özen gösterildi ve ona asılan topukların üstüne düşmemeniz için çok zorlanacaksınız. Eğer öyleyse, muhtemelen Monument Valley 2’yi ( iOS | Android ) de kontrol etmek isteyeceksiniz .

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 4 $ | 6 TL 4 £ (Her ikisi de)

 

Hero Hunters

Bu üçüncü şahıs nişancı, kıyamet sonrası şehir manzarasında akıncılara ve haydutlara karşı savaşırken kapağı kullanmanıza izin verir. Kampanyada tek bir oyuncuyu oynayabilir veya arkadaşlarınızı işbirliği modunda aksiyona sokabilirsiniz. 

Bu oyunda tek harika bir oyuncu için gerçekten harika olan, her biri oyun oynarken toplayacağınız bir kahramanlar ekibine komut verebilmenizdir (toplanacak 40 farklı benzersiz kahraman vardır). Bu nedenle, örneğin, bir kahraman olarak oynayabilir, daha sonra o kişilere özgü becerileri kullanması için partinizde başka birini seçmek için ekranda bir düğmeye dokunun. Tüm bunlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, bu nedenle eldeki iş için doğru oyunculara geçmek eğlencenin bir parçasıdır.

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

Limbo

Limbo, hayal gücünü o kadar çok canlandıran oyunlardan bir diğeri de, taklitçiler bebek tavşanları gibi çoğaldı. Kaybolan kız kardeşini arayan isimsiz bir çocuğun yandan kaybolan bulmaca maceraları, özellikle de orijinal değil. Ancak oyun, eski filmleri ve ürpertici çocuk kitaplarını andıran ürkütücü, tek renkli, minimalist tarzda şık. Oyunlardan birini son yıllarda çıkarılan en sevilen indie oyunlardan biri yapan bu stil. Manevi netice, Inside Xbox One’da mevcuttur. 

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 4 $ | 6 TL 4 £ (iOS); 5 $ | 8 TL £ 5 (Android)

 

Kingdom Rush serisi

Tartışılabileceği gibi, cep telefonunuzdaki kule savunma piyasası oldukça karışık. Ancak, cihazınızda yalnızca bir TD oyunu (veya oyun serisi) varsa, Kingdom Rush serisindeki üç oyuna bakmak gerçekten zordur. Şimdi birkaç yaşındalar, ancak hala türün aldığı kadar iyiler. 

Sadece Kingdom Rush denilen ilk oyun ücretsizdir, bu yüzden Kingdom Rush: Frontiers ( iOS | Android ) ve Kingdom Rush: Menşeler ( iOS | Android ) ile suya dalmadan önce sularını test edebilirsiniz.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Threes

2014 yılının ilk yarısında internetteki ücretsiz flash oyun viral bir çılgınlığa dönüştü. 2048 olarak adlandırıldı ve işte bir şey:   Bir ay önce Threes adlı  daha çok düşünceli bir oyunun klonuydu!

Üçler öncül! oldukça basittir: Eşleşen sayıları üçlü ile başlayarak eşleştirin. Baz üniteleriniz, üç oluşturmak için bir araya getirebileceğiniz olanlar ve ikililerdir. Oradan, eşleşen sayıları yan yana yerleştirmeniz ve ardından tek, iki katına çıkmış bir sayı oluşturmak için onları bir araya getirmeniz gerekir.

Buradaki fikir, oyunda elde edilebilecek en yüksek sayıya – 6144 – 4’ü 4’lü bir ızgarada ulaşana kadar bu sayıyı daha yükseğe çıkarmak. Basit gözüküyor, ancak bu zorlu “… sadece bir kez daha gidelim” i yakalayan bir meydan okuma ve ilerleme sağlamak için oyun çok dikkatli bir şekilde dengelendi.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 3 $ | 4,50 TL 3 £

Bowmasters

Bowmasters’ı öğrenmesi kolay, ustalaşması zor ve çok eğlenceli. Temel öncül sizlerden biri ölene kadar sıralı bir silahı tek bir düşmana nişan alıp ateş etmektir. Ancak, her biri başarılı bir vuruşla farklı sonuçlar veren farklı silahlara sahip, oynaması gereken farklı karakterler ve tonlarca eşsiz düşman vardır. 

Her şey karikatür benzeri bir sanat tarzı ile yapıldı, ama zekâ seni kandırmasın. Ölümler oldukça kanlı olabilir. Yine de, mükemmel ve eğlenceli bir zaman kaybı.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 1 $ | 1,50 TL 1 TL (iOS); Bedava (Android)

Polytopia Savaşı

Bu sıra tabanlı strateji oyunu Medeniyet ile bazı benzerlikleri paylaşıyor, ancak konsepti harika bir mobil oyunda basitleştiriyor. Farklı güçlü ve zayıf yönleri olan farklı ırklardan seçim yapın ve teknolojilerinizi geliştirirken, yeni birimlerin kilidini açarken ve rakiplerinizi dizlerine getirirken dünyayı yavaşça ele geçirin. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç yarışla geliyor, ancak uygulama içi satın alımlarla daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Öğrenme eğrisi hakkında fazla endişelenmeyin çünkü oyun oynarken ipleri öğrenmenize yardımcı olur, ancak yakında bölgeyi yakalamak ve en yüksek puanları almak için en iyi yolu bulacaksınız. AI’ya veya arkadaşlarınıza karşı yalnız oynayabilirsiniz. Oyunun en iyi yanlarından biri 30 dakikadan kısa sürede tek oyunculu bir oyun oynayabilmeniz. Genel olarak, Polytopia Savaşı, strateji oyununuzu mobil cihazınıza kolayca ulaştırmanın harika bir yoludur.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

Rayman Maceraları

Yıllar boyunca Rayman oyunlarının tümü muhteşem renklerin göz alıcı bir patlaması oldu – ve gerçekten eğlenceli bir oyun. Tüm oyunlarda, Rayman otomatik olarak çalışır ve tek dokunuşla kontrolleri kullanarak ekrana dokunarak veya basılı tutarak ne yaptığını kontrol edersiniz. Her seviyedeki amaç, yeni seviyelerin, yeni karakterlerin ve sanat eserlerinin kilidini açmak için Lums’u toplamak – göründüğü kadar basit bir olasılık değil – bu yüzden gerçekten mükemmel bir skor toplamak için teşvik edicidir. Bu, doğru bir şekilde yapmak için birkaç kez tekrar ziyaret edeceğiniz anlamına gelecektir, ancak ustalaşmak eğlencelidir.

Bağlandığınızda, Rayman: Fiesta Run ( iOS | Android ), Rayman: Jungle Run ( iOS |  Android ) ve hatta orijinal Rayman: Classic ( iOS |  Android ) versiyonunu tekrar kontrol ettiğinizden emin olun . Bu oyunların hepsi çok kaliteli ve telefonunuzda olması harika.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

Escapists

Bu oyunda, zor zamanlar için hapishanede mahsur kaldınız. Ancak günlük rutinlerinize devam ederken, doğru araçlarla, iyi bir planla ve bir fırsatla patlayabileceğinizi yavaşça fark edersiniz. 

Escapists eski okul grafiklerini kullanıyor, ancak birkaç farklı cezaevinden kaçmanın en iyi yolunu bulmaya çalışırken oyunun karmaşıklığından uzaklaşmıyor. Yemekhaneden mutfak eşyaları çalarak, dışarıdan bir şeyler almayı bilen mahpuslara para ödeyerek ve hepsinin karşılığını ödeyecek para toplamak için iç işler yaparak araçlar edinirsiniz.

Yüzünde, basit görünüyor, ama Kaçanların bulmaca çözmeyi seven herkes için harika eğlenceli ve zorlu bir zaman kaybı.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 4 $ | 6 TL £ 4 (her ikisi de)

 

Tiny Wings

Alman geliştirici Andreas Illiger, mobil cihazlar için yalnızca bir oyun çıkardı, ancak bu bir oyundur. Ustaca oluşturulmuş adalarda küçük bir kuşla yarışırken sizi gece yarısından önce mümkün olduğunca uzağa götüren tek dokunuşlu bir oyun olan 2011’in Küçük Kanatları’nı duymuş olmalısınız. Aradan yıllar içinde, Illiger oyunu sürdürmeye ve güncellemeye devam etti ve güzel bir ortam ve aerodinamik oyun için sevilen bir favori olmaya devam ediyor – mobil oyunun nasıl doğru yapıldığının erken bir örneği.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 3 $ | 4,50 TL 3 £ (iOS); Bedava (Android)

 

Lifeline

Yaşam çizgisi bir metin macerasıdır, ancak sizin alıştığınızdan çok daha ciddi bir fark ve daha yüksek riskli bir tanesidir. Sen hikayenin kahramanı değilsin … ve kararların kahramanı öldürebilirdi.

Taylor, Tau Ceti civarında bir yerde çorak bir ayda, Varia kazasının tek kurtulanıdır. Telsizlere ulaşan Taylor, tek bir yaşam çizgisi olan tek bir insan bulabilir. Sen. Taylor, kaçınılmaz ortamı keşfetmeye karar verdiğinde, daha sonra ne yapılması gerektiğine dair karar vermenize yardımcı olacaksınız. Sorunlu kısmı, kararların hiçbiri iyi değil ve yanlış bir hamle Taylor’ı ciddi bir şekilde tehlikeye sokabilir.

Mekanik, Lifeline’ı birbirinden ayıran şeydir. Gerçek zamanlı olarak oynanır, sizi telefonunuzun uyarılarıyla size bildirir, bu sayede Taylor’a yanıt verebilir ve etkileşime girebilirsiniz, bunu kilit ekran üzerinden oynanabilecek ilk mobil oyun haline getirebilirim. Taylor konuşmaya hazır olduğunda bildirim alabileceğiniz Apple Watch ile de uyumludur.

Ve Taylor ile bağlantı kurmaya başladığınızda şaşırtıcı bir şekilde kalbe giriyorsunuz. Hayatta kalma umudunun en azından zayıf olduğunu bilmek.

Taylor’u öldürmemeyi başarırsan, macera Lifeline: Silent Night ve Lifeline: Halfway to Infinity ile devam eder .

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 2 $ | 3 TL 2 £ (her ikisi de)

Hero Academy 2

Birkaç yıl önce ortaya çıktığında özgün Akademi Akademisi’nin büyük bir hayranıydım çünkü benzersiz şekilde farklı ordular arasında seçim yapabilir ve asenkronize sıralı mücadelede arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.

Hero Academy 2, daha parlak animasyonlar ve grafiklerle orijinali geliştiriyor, oyunu ilginç kılan yeni zorluklar ve farklı orduları denemek için kazanabileceğin ya da satın alabileceğiniz yeni “desteler” de var. Daha yeni oyunu keşfetmeye yeni başladım, ama zaten orjinali gibi eğlenceli bir ton.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Xenowerk

Xenowerk, bir bilim deneyinden sonra mutantları feci şekilde yanlış gittiğini söyleyen yukarıdan aşağıya, iki-sopalı bir tetikçi. Hedeflerinize ulaşmak, yeni silahlar almak ve çıkışa doğru ilerlemek için bir yeraltı bilim tesisinin daha derinlerine ve daha derine inmeniz gerekecektir. Düşmanlarınızı yavaşlatmak ve ısı çok fazla olduğunda, kendinizi iyileştirmek için düşmanlarınızı dondurmak gibi şeyler yapan bazı ekstra becerileriniz de var.

Ürkütücü film müziği ve karanlık seviyeler – yalnızca size rehberlik edecek el fenerinizle – bu oyunu çoğundan daha korkutucu hale getirin, ancak ışık efektleri ve sürekli harekete geçmek aksiyon oyun hayranları için mükemmel kılar. 

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 1 $ | 1,50 TL 1 TL (iOS); Bedava (Android)

 

ARK Hayatta Kalma Gelişimi

Bu, buradaki diğer oyunlardan bazılarına göre biraz daha fazla, ancak hiçbir şeyle başlamanıza meydan okuyan, sonra dinozorların yaşadığı bir toprağın sırlarını yavaşça ortaya çıkaran zorlu bir hayatta kalma oyunu. 

Sıcaklık için ateş yakmayı, yiyecek avlamayı ve nihayetinde hayatta kalma şansınızı arttırmak için silah ve kıyafet üretmeyi öğreneceksiniz. Derin, kademeli bir ustalık sistemi, daha iyi kıyafetler ve silahlar için yoluna devam etmeni sağlar ve elementlerden, dinozorlardan ve diğer tehlikelerden hayatta kalmaya çalışmak için daha gelişmiş yapılar inşa edebilirsin. 

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Beyzbol çocuk

Bu ücretsiz beyzbol vuruş oyunu, öldürmek için sadece birkaç dakikanız olduğunda mükemmel olan basit oyunlardan bir tanesidir. Vuruşunuzu hizalamak için tek dokunuşlu kontrolleri kullanırsınız, sonra ne kadar uzağa vurabileceğinizi görmek için topa salın. 

Bu yeterince basit olurdu, ama işte ilginç olan şey: her vuruşta para kazanıyorsunuz ve daha sonra topa daha çok vurmak için özelliklere harcayabiliyorsunuz. Birkaç güncellemeden sonra, aniden 1.500 feet’e vuracaksınız ve topunuzun şehrin çatıları üzerinden fırlatıldığını görmek gerçekten harika görünüyor.

Daha açık olmak gerekirse, bu oyun biraz daha ileri gidebileceğinizin sınırı olmadığı ve çok fazla beceri olmadığı için oyunlara tıklayan oyunlara benziyor. Aynı zamanda reklam desteklidir ve onlardan kurtulmak için 3 dolar ödemeniz gerekir. Ancak bununla birlikte, biraz zaman geçirmenin eğlenceli bir yolu ve nasıl oynanacağını öğrenmek oldukça kolay.

tanıtım videosu

Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

 

Iron Marines Demir denizciler

Kule savunma tarzını seviyorsanız, Kingdom Rush serisi de bu kadar iyi yapıyorsa, kesinlikle Iron Marines’i beğeneceksiniz. Bu oyun aynı insanlardan, Ironhide Game Studio’dan daha yeni bir çaba ve geleceğe yönelik aynı büyük aksiyonu alıyor. Şövalyeler ve okçular yerine, fütüristik askerler ve keskin nişancılarla oynayacaksınız. Eldeki seviyeyi geçmenin en iyi yolunu seçerken uzaylılarla ve mechaslarla savaşın. Ancak bu sürümde havalı olan şey, özel karakterlere daha fazla odaklanmak – diğer birimlerinizle savaşmak için getirebileceğiniz eşsiz yeteneklere sahip bireysel kahramanlar.

Her zaman iPhone veya iPad’inizde Starcraft oynayabilmeyi dilediyseniz, Iron Marines en iyi seçeneğinizdir.

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: 5 $ | 8 TL £ 5

Vainglory

MOBA hayranları sevinir: Vainglory, telefonunuz için inanılmaz derecede sağlam bir arena oyunu. MOBA’ların hem başlangıç ​​hem de uzman oyuncuları için harika, çünkü ağır vuruş yeteneklerine sahip harika karakterleri, ustalaşacak birçok stratejileri ve her şeyin sizin için nasıl çalıştığını açıklayan ayrıntılı bir öğreticiyle birlikte geliyor. 

Bunun oyun oynamanız gereken bir oyun olduğuna dikkat etmeliyim, çünkü tam maçı oynamak zorundasınız (yaklaşık 20 dakika), böylece takım arkadaşlarınızı hayal kırıklığına uğratmazsınız.

Bununla birlikte, DoTA 2 ve League of Legends gibi oyunlar gibi, Vainglory de her oyuna yeni başlıyor, yavaş yavaş karakter seviyelerinde ilerliyor ve yeteneklerini değiştirmek için eşya satın almak için üsse dönüyor. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında ve sonunda düşman ekibinin üssünün patladığını görüyorsanız, fazlasıyla tatmin edici olur.   

tanıtım videosu

Platform:  iOS  | Android

Fiyat: Ücretsiz 

PAKO 2

Bu sürüş oyunu, suçlu kohortlarınızı özgürlüğe götürürken sürekli bir suç çılgınlığındaki kaçış sürücüsü olarak oynamanızı sağlıyor. Tek sorun, polisler geliyor ve arabanız patlayana kadar sizi kovalamayı bırakmayacaklar.

PAKO 2, sizi aşağı indirmeye çalışan tonlarca polise binerken aracınızı sürmek için kolay dokunmatik ekran kontrollerine sahiptir. Her “iş” size para kazanmanıza yardımcı olur, böylece daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olacak daha büyük ve daha iyi arabalar satın alabilir ve daha fazla soygun sahibi çekebilirsiniz.

Genel olarak, sadece kaçışınızı yapmaya çalışırken kalbinizi pompalayan, nefis bir kargaşalı oyun.

PAKO 2 yeni bir sürümdür ve henüz Android için mevcut değildir. Android kullanıcıları orijinal PAKO Araba Chase Simülatörü’nü incelemelidir .

tanıtım videosu

Platform:  iOS

Fiyat: 2 $ | 3 TL £ 2

The End of the World

Bu, Dünya’nın Sonu’ndaki oyun unsurlarının neden bu listeye eklediğimizin olmaması gibi eşsiz bir seçim. Aslında, tüm oyun boyunca bir oturuşta oynayabilirsiniz. Bunun yerine, bu ekleme aslında kaybın acısını araştıran ve oyunların en ciddi anlatıların bile nasıl parçalanabileceğinin harika bir yol olduğunu gösteren etkileşimli bir sanat eseridir.

İngiltere’nin Newcastle kentinde ayarlanmış olan, hayatını sevgisini yitiren dünyası altüst olmuş üzücü bir adamın rolünü üstleniyorsunuz. Basit kontroller, güzelce tasarlanmış (küçük de olsa) dünyayı keşfetmenizi sağlar.  

İndirdiğimizde ücretsiz oldu, ancak geliştiricilerin sık sık fiyatı değiştirdiği anlaşılıyor. Bu yayınlandığı tarihte oyunun fiyatı 1, £ 1 veya 1,50 Avustralya Dolarıdır.

tanıtım videosu

iTunes Bağlantısı

Fiyat: 1 $ | 1,50 TL £ 1

Helix Jump

Voodoo tarafından Helix Jump basitliği inanılmaz aldatıcı dokunsal bir bulmaca oyunudur. Amaç, kırmızı bir bölgeye düşmeden her seviyedeki çatlaklardan stratejik olarak düşerek bir labirentten top atmaktır. Sesler kolay değil mi? Çok hızlı değil. Flappy Birds ve o zamandan beri diğerleri gibi dokunma ve sürükleme oyunlarıyla gelen eğlenceli hayal kırıklığıyla Helix Jump, ekranda çığlık atacağınız, ardından “sadece bir tane daha” için geri dönecek. Top zıpladığı zamanki dokunsal tepki de hoş bir dokunuş.

Android ve iOS

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

 

Command & Conquer: Rivals

Bu oyuncuya karşı oyuncu mobil oyunu, yıllarca bildiğimiz klasik strateji oyununu basitleştirerek Clash Royale benzeri bir oyuna dönüştürüyor. Eski yapım ve saldırı oyunlarına geri dönüyor, ancak gerçek insanlara karşı çevrimiçi stratejiler yapabilme özelliği. Oyunun amacı, çevrimiçi rakibiniz aynı şeyi yaparken, birimler inşa etmek ve bir füze silosu yakalamaktır. Siloyu tamamen yakalamak, rakibinizin üssünde bir füze fırlatır. Üssü havaya uçurunca oyunu kazanırsın. Kazandıktan sonra, kredi toplar ve askeri kuvvetlerinizin bir sonraki rakip için daha güçlü olması için yeni ekipmanların kilidini açabilirsin. 

Grafikler, diğer üst düzey mobil oyunlar kadar iyi değil, ama gerçekten eğlenceden uzaklaşmıyor. Kolaylaştırılmış kafa kafaya oyunun sadeliği, oyuncuların savaşta bir sonraki hamlelerine konsantre olmalarını sağlayarak oyuna daha fazla beyin hissi veriyor. Belki de en iyisi, nispeten kısa sürede bir oyun oynayabilmenizdir, bu da hareket halindeyken hızlı bir oyun için mükemmeldir.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

Flip Patenci

Eğer kaykay sizin için bir reçelse ya da keşke olsaydı, Flip Skater yarım boruyu parçalamayı kolaylaştırır. Gerçek hayatta paten yapmak zor olsa da, bu oyunda sadece yarım boruyu terk ederken patenci dönme hareketine başlamak için ekrana dokunmanız ve basılı tutmanız yeterlidir, ardından tahtanızı temiz bir iniş için hizalamak için geriye giderken bırakın. İlerleyip jeton kazandıkça, birkaç farklı patenciden, panodan ve Miami Plajı’ndan Baykal Gölü’ne kadar farklı yerler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, ekran kapıları ile etkinleştirebileceğiniz kuyruk kepçeleri ve yöntem havası gibi yeni numaraların kilidini açacaksınız. Karmaşık bir oyun olmasa da, Flip Skater içeri girmek, oyun oynamak ve dışarı çıkmak istediğiniz zamanlar için mükemmeldir.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

Terraria

Mobil cihazlarda Terraria, aynı büyüleyici grafikler, keşfedilecek devasa dünyalar ve aynı karmaşık işçiliği sistemi olan PC’deki ve konsollardaki orijinal macera oyununa sadık kalır. Rastgele oluşturulmuş dünya, her yeni baştan başladığınızda, farklı bir deneyim olacak ve haritanın tüm sırlarını keşfetmek için saatlerce sürecek bir oyun olacak.

Yoğun olarak Minecraft’a dayanan Terraria, orijinal çekirdek oyununa sayısız ilavesi olan sayısız güncellemeye sahipti ve mobil versiyonu da aynı özelliklere sahip. Tatildeyken veya uzun bir uçuşta bile bir tablet veya iPad’de kaybolabileceğiniz derin bir oyun arıyorsanız, Terraria mükemmel bir seçimdir.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: 4,99 $ ücretsiz deneme sonra

NBA 2K Mobil

NBA 2K Mobile (şimdilik yalnızca iOS – Android’e yakında geliyor), hayalinizdeki takımı kurmanıza ve 5’e 5 oyun, zorluk ve gerçek zamanlı etkinliklerde en iyilere karşı oynamanıza izin veriyor. Açıkçası, NBA takımlarından seçim yapmayacaksınız, ancak takımınızı mevcut NBA oyuncularıyla birleştireceksiniz. Sıralamaları yükseldikçe, aşağıdakileri toplayabilir, oyuncularını eğitmek için tatbikatlar kullanabilir ve oyununu güçlendirmek için daha iyi oyuncuların folyo kartlarını kazanabilirsin.

Bu kartın grafikleri geçmişte mobil 2K oyunlarında gördüğümüzden daha iyi ve neredeyse telefonunuzda bir konsol oyunu oynamak gibi geliyor.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

 

Wayward Souls

 

Bu mobil roguelike oyun, eskiden beri pixelated macera oyunları, ama modern bir twist ile harkens. Hızlı tempolu ve her oynadığınızda oyunu farklı kılan prosedürel olarak oluşturulan zindan seviyeleri var. Ve diğer roguelike oyunlar gibi, öldüğün zaman, ölüsün ve en baştan baştan başlamak zorundasın.

Her biri kendi özel yetenekleri, güçlü yönleri ve zayıf yönleri olan altı karakter sınıfı vardır. Zindanda dolaşırken, bulmacaları çözmek için tonlarca farklı canavarlarla savaşır ve karakterin için daha iyi eşyalar içeren gizli odalar için bölgeyi keşfedersin.

Bir başka harika özellik de, internete bağlanmadan Wayward Souls oynayabilmeniz ve veri kullanmadan oynamanız için harika bir oyun sunabilmenizdir.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: 6,99 TL

Hole.io

Hole.io oyununda görünürde her şeyi mahveden diğer oyuncularla birlikte çılgınca bir kara delik olarak oynarsınız. Çöp tenekeleri ve arabalar gibi gündelik nesneleri tüketirken, yavaş ve daha büyük ve daha büyük öğelerin yemesi için büyüyen nesneleri çekerken bir şehir sahnesinde dolaşmak için parmağınızı sürükleyin. İki dakika saati geçtikçe, insanlardan arabalara gidersiniz ve sonunda tüm binaları yutarsınız. Tek yapmanız gereken hakim olmak için haritanın etrafındaki deliği sürüklemektir. Emdiğiniz eşyalar büyüdükçe, daha fazla puan kazanırsınız ve deliğiniz büyür. En çok puanı alın ve oyunu kazanın.

Hole.io’yu almak ve oynamak kolaydır, bu da her seans için sadece 2 dakika süren her bir seansın eğlenceli, hızlı bir şekilde dağıtılmasıdır.

bağlantı

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

Civilization 6

Diğer Uygarlık oyunları gibi, 6 da imparatorluğunuzu taş devrinden inşa etmek, teknoloji ağaçlarınızı yükseltmek ve uygarlığınızı modern çağa taşımak ve düşmanlarınızla savaşmak için strateji kullanmakla ilgilidir. İmparatorluğunuzu zafere götürürken, Amerika için Roosevelt ve İngiltere için Victoria da dahil olmak üzere 20 farklı tarihi lider olarak oynayabilirsiniz.

Oyun sırasında, medeniyetinizin sizi yok etmeyi amaçlayan düşmanlarla savaşırken, zafer kazanmak için ihtiyaç duyacağınız araçlara odaklanmak için nasıl gelişeceği konusunda seçim yapmanız gerekir. Ayrıca gelgitler lehinize çevirme zamanı geldiğinde, onları açmak için diğer liderlerle stratejik ittifaklar yaratabilirsiniz. Medeniyet, her zaman olduğu gibi, özünde bir strateji oyunudur ve ilk başta dalmaya ve dünyayı ele geçirmeye hazır olanlar için en uygun yöntemdir.

Bağlantı (yalnızca iOS’ta kullanılabilir)

tanıtım videosu

Fiyat: Ücretsiz

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz