Happn

Happn sizi fiziksel olarak yakın olan insanlarla eşleştirir. Daha organik bir şekilde birisiyle tanışmak isteyen insanlar için harika bir konsept ve yardımcı. Bununla birlikte, bu uygulamayı kullanan tek bir kişiyle hiç karşılaşmadım.

Kaydolduktan sonraki ilk üç saat içinde Happn, tüm gün dairemi terk etmeme rağmen 68 yoldan geçtiğimi söyledi. Acil komşularınızla (ya da Uber sürücülerinizle) çıkmayı düşünüyorsanız bu yardımcı olabilir, ancak Tinder gibi rakipler siz ve diğer kullanıcılar arasındaki mesafeyi zaten gösterdiğinde bunun neden bir çekiliş olduğunu görmek için mücadele ediyorum. Açıkçası, bir kafede sevimli bir adam görürsem, Happn’da olup olmadığına bakmak yerine ona yaklaşmayı tercih ederim. Uygulamanın çevrimiçi buluşma kullanmak istemeyen ama aynı zamanda gerçek hayatta insanlara yaklaşmak istemeyen insanlar için tasarlanmış görünüyor. Bir şerit seç.

Kaynak : Mobil13



1 YORUM

  1. Arkadaşlık ve sohbet siteleri artık yerini mobil uygulamalara bıraktı. Ayrıca burada adı her ne kadar arkadaşlık ve sohbey olarak geçse de asıl amaç flört bulma oluyor her zaman. Kimsenin dur şuradan bir uygulama indireyim de birini bulup sohbet edeyim diyeceğini sanmıyorum. Bu tip uygulamaları kullananların amacı yalnızlıktan kurtulmak, kafasına göre anlaşabileceği bir partner bulmak.

    Son günlerde ismini çok duymaya başladığım Rampy isimli uygulamayı indirdim. Çok beğendim. Üyeleri kafasına göre eşleştirmek yerine tamamen karaktere göre eşleşmeler yakalıyorsuuz. Zaten kayıt olduktan sonra hemen 30 soruluk bir test yapıp karakter cizgileriniz belirliyor uygulama. Bunu çok eğlenceli buldum. Çünkü eşleşme yakaladığım üyelerin profillerine baktığımda gerçektende hem tarz hem de karakter olarak yakın olduğunuzu anlıyorsunuz. Tabi burada önemli nokta bu testte çıkan sorulara gerçekten kendiniz gibi cevap veriyor olmanız gerekiyor.

    Rampy’nin tek dezavantajı kadın üye sayısı az ve dolayısıyla bir mesaj yığılması oluyor. Ama istemediğiniz profilleri engellemek gibi bir lüksünüz var Allahtan.

    Uygulamalyı merak edenler buradan ücretsiz indirip deneyebilir

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rampy

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz