Theleague

Theleague erişim almak için başvurmanızı gerektiren bir “elit buluşma uygulaması” dır. İş unvanınız ve okuduğunuz kolej, The League’in başvuru sırasında dikkate aldığı faktörlerdir, bu yüzden Linkedin hesabınızı vermeniz gerekmektedir. Büyük şehirler uzun bekleme listelerine sahip olma eğilimindedir, bu nedenle uygulamanız süreç boyunca ilerledikçe başparmağınızı titrersiniz. (Tabii ki, incelemeyi acele etmek için ödeme yapabilirsiniz.) Münhasırlık, bazıları için bir çekiliş ve diğerleri için bir kesinti olabilir. Uygulamayı sizin için küçümseyeyim: The League’de diğer buluşma uygulamalarında rastladığım profillerin çoğunu gördüm. Günün sonunda, The League için yeterince seçkin sayılmazsanız, muhtemelen Tinder’da aynı yüzleri göreceksiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. Arkadaşlık ve sohbet siteleri artık yerini mobil uygulamalara bıraktı. Ayrıca burada adı her ne kadar arkadaşlık ve sohbey olarak geçse de asıl amaç flört bulma oluyor her zaman. Kimsenin dur şuradan bir uygulama indireyim de birini bulup sohbet edeyim diyeceğini sanmıyorum. Bu tip uygulamaları kullananların amacı yalnızlıktan kurtulmak, kafasına göre anlaşabileceği bir partner bulmak.

    Son günlerde ismini çok duymaya başladığım Rampy isimli uygulamayı indirdim. Çok beğendim. Üyeleri kafasına göre eşleştirmek yerine tamamen karaktere göre eşleşmeler yakalıyorsuuz. Zaten kayıt olduktan sonra hemen 30 soruluk bir test yapıp karakter cizgileriniz belirliyor uygulama. Bunu çok eğlenceli buldum. Çünkü eşleşme yakaladığım üyelerin profillerine baktığımda gerçektende hem tarz hem de karakter olarak yakın olduğunuzu anlıyorsunuz. Tabi burada önemli nokta bu testte çıkan sorulara gerçekten kendiniz gibi cevap veriyor olmanız gerekiyor.

    Rampy’nin tek dezavantajı kadın üye sayısı az ve dolayısıyla bir mesaj yığılması oluyor. Ama istemediğiniz profilleri engellemek gibi bir lüksünüz var Allahtan.

    Uygulamalyı merak edenler buradan ücretsiz indirip deneyebilir

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rampy

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz