Tüm dünyanın kullanmış olduğu ve en fazla tercih edilen online dizi ve film izleme platformu Netflix’in bizlere sunduğu 2019 yılı içerisindeki en iyi filmlerini sizler için derledik. İşte detaylar…

1- American Factory

Çin konumlu bir şirketin Ohio’da yer alan fabrikayı yeniden açması ile umutlar tavan yapar. Ancak yaşanan kültür sorunlarından dolayı bu hayaller suya düşer.

2- The Two Popes

Katolik Kilisesi için ciddi bir dönüm noktasında Papa 16. Benedict, geleceğin papası olacak Kardinal Bergoglio ile hiç beklemediği bir samimiyeti kurar. Bu olaylar ise gerçek olaylardan esinlenerek filme uyarlanmıştır.

Başroldekiler: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín

3- Tall Girl

Hayatı boyunca eğilerek hayatına devam eden 1.85 boyunda Jodi, özgüven eksikliğini yenmek ister. Bunun için farklı adımlar ve aşk üçgeni içerisinde yer alıyor.

Başroldekiler:Ava Michelle, Griffin Gluck, Sabrina Carpenter

4- Bedenimi Kaybettim (I Lost My Body)

Film konusu aslında ayrılmış olduğu vücudu bulmak için laboratuvardan kaçarak yeni bir hikaye içerisinde farklı bir el ve vücudunu bulmak için verilen savaşı anlatıyor.

5- Atlantics

Zengin biriyle evlendirilmek istenen gen. Ada, kendini mucize içerisinde buluyor.

Başroldekiler: Mama Sane, Amadou Mbow, Ibrahima Traore

6 Marriage Story

Bu film ise dağılan bir evlilik ile arkada kalan bir ailenin duygusal dolu bir hikayesini ele alıyor. İzlerken mendil yanınızda olsun çünkü ben ağladım.

Başroldekiler: Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz