Geçtiğimiz günlerde karikatür gibi karşımıza çıkan 2020 model Skoda Octavia şimdide yeni bir sızıntı ile karşımıza çıktı. 11 Kasım 2019 günü tanıtımı yapılacak arabanın yeni görüntüsü gündeme düştü.

2020 model Skoda Octavia‘nın resmi bir şekilde tanıtımı yapılmasına çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz günlerde çizim görselleri ortaya çıkarken, son sızıntı daha fazla net bir aracı ortaya çıkarmış durumda.

Skoda Home adında forum sitesinde yer alan ve gerçekliği henüz kanıtlanmamasına rağmen ön kısmına baktığımızda çizimlerle çok benzer olduğu görülüyor. İki parçadan oluşan far kısmı mazide kalırken, yeni ızgara ve ön tampon detayları oldukça şık duruyor.

2020 model Skoda Octavia’nın yan kısmına baktığımızda Skoda Superb modelinden esinlenilmiş çizgiler yer alıyor. Özellikle Far köşelerinden başlayan yüksek omuz çizgileri ve çift tonlu büyük jantları görmek mümkün. Paylaşılan bu görsellerde arka kısım ne yazık ki yok. Yinede büyük bir Skoda yazısı göreceğiz gibi.

Teknik özellikleri henüz tam kesin olarak bilinmese bile, 1.0 üç silindirli motor ile 1.5 dört silindirli benzin seçeneği ve 1.6 ile 2.0 dizel motor seçeneği olabilir. Daha fazla detayı Kasım ayı içerisinde öğrendikçe sizlere duyuracağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz