Son gelen görüntüler ile beraber ne kadar iddialı olduğunu resmen açıklayan 2020 Renault Captur, sportif bir karakter ile geliyor…

Yeni model Clio ile gündeme gelen Renault, kısa sürede diğer üyeleriyle gündemde durmaya devam edecek. Kısa süre önce 2020 model Koleos’u yeniden makyajlayan ve Fransız üretici konumunda olan kompakt ferdinde bazı değişimler olacak. Uzun zamandır gündemde iddialara yer veren Koleos için yepyeni bir karakter söz konusu oluyor.

2020 Renault Captur çizgileri çok başarılı!

Paylaşılmış olan görsellerde Captur’un çok iyi hatlara sahip olduğunu görüyoruz. Halihazırda yer alan satışta yeni versiyonlar ile beraber nispeten daha oval çizgilere hakim olduğu ve otomobilin ön kısmında agresif bir duruşun yer aldığını belirtelim. Renault yüzü kararlı olarak geliyor.

Ön kısma doğru uzamış olan kaput ve LED gündüz farklı daha etkili bir şekilde konumlandırılmış. Motor seçeneklerinde ise benzinli ve dizelin dışında hibrit modelinde yer aldığını tahmin edebiliyoruz. Özellikle Captur 50 km saf elektrik menzili ile gelecek gibi duruyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz