iPhone 5S’in çıkışı ile birlikte bu zamana kadar sunulan iki renk modelinin yanına gelen altın sarısı iPhone birçok kullanıcı için iyi bir alternatif oldu. Diğer yandan Gold Genie isimli şirket, altın renkli iPhone 5S ile yetinmeyecekler için “altın kaplama iPhone 5S” üretti ve satışa sundu.

Gold Genie bu zamana kadar birçok telefonun lük modelleri üretti. Artık alışık olduğumuz modellerin arasında yeni iPhone da eklendi ve şirketin internet sitesi üzerinden satışa sunuldu.

altin kaplama iphone 5s 24 ayar mobil13

24 karat altından oluşan üç farklı model kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. Tabii ki ürünlerin altın kaplama olması ve son derece lüks bir görüntü sunmaları beraberinde yüksek etiket fiyatını getiriyor. “Gold, Platinum ve Rose Gold” olmak üzere üç farklı seçenekle satışa sunulan modeller arasında 16 GB depolama alanına sahip ve “Gold” olarak anılan model 2583 USD etiket fiyatına sahip. “Platinum” model 2988 USD ve “Rose Gold” model de 2934 USD.

altin kaplama iphone 5s

Ayrıca tüm bu modellerin 32 GB ve 64 GB depolama alanı bulunan seçenekleri de mevcut. Swarovksi taşların yoğun olarak kullanıldığı en üst seviye 24 karat altın kaplama modelin 4177 USD olduğunu belirtelim.

Apple iPhone 5S Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikleri, Fotoğrafları, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz