Galaxy Z Flip ailesi katlanabilir telefon özelliğine sahiptir. Galaxy Z Flip, tasarımsal olarak çok beğenildi ancak donanım konusunda sınıfta kaldı. Fakat cihaz kendini daha da geliştirmeye karar verdi ve yenisi için hazırlıklara başladı. Geliştirilen Samsung Galaxy Z Flip 2’nin patenti sızdırıldı. Ortaya çıkan patentte ise biri dikey, diğeri ise yatay harici kameraya sahip iki tane tasarım ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20 ile aynı kurulama sahip olacağı da çıkan söylentiler arasında yerini almaktadır. Gelecek olan cihazın ilk kamerası 12 Megapiksel, ikinci kamerası 12 Megapiksel geniş açı ve 64 Megapiksel telefoto kamerasının cihazda yer alması bekleniliyor. Kamera sisteminin dikey veya yatay olarak geleceği de şu an için bilinmiyor. Ortaya çıkan patentte vardığımız sonuca göre kamera dışında şu an için bir değişiklik görünmüyor.


Galaxy Z Flip 2 cihazının ne zaman geleceği konusunda da elde edilen bilgilere göre Ağustos ayında gelecektir. Cihaz hakkında gelecek olan detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Siz ortaya çıkan patente göre ne düşünüyorsunuz? Galaxy Z Flip 2 hakkında merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz