6 Haziran’da OnLeaks , Samsung Galaxy Note 10 akıllı telefonun CAD görüntülerini yayınlayan 91 cep telefonu kaynağıyla birlikte içeriye sızdı , ertesi gün, sızıntıların yazarı görüntüleri ve Pro sürümünü paylaştı, ancak Hint web sitesi Pricebaba ile paylaştı.

Not 10 Pro, genç versiyondan radikal bir şekilde farklı olmayacaktır: camın arka ve ön tarafı, kenarlarda alüminyum bir çerçeve kullanımını pratik olarak ortadan kaldıracak şekilde yuvarlanır. Düz bir metal yüzeyde alt – USB Tip-C, hoparlör, mikrofon ve S Pen stylus için giriş.

Ön kamera delikteki ekranın üst kısmının ortasına, arka kamera ise arka yüzeyin kenarı ile dikey modüle yerleştirilmiştir. Üç sensörün ana ünitesinin yanında, Uçuş Süresi kamerası, flaş ve lazer otomatik odaklama bulunur.

Pricebaba, Galaxy S10 5G’de olduğu gibi 12 megapiksel ana, 12 megapiksel telefoto ve 16 megapiksel ultra geniş sensörleri kullanmayı bekliyor .

Akıllı telefon boyutları 162,3 × 77,4 × 7,9 mm’dir. Parmak izi tarayıcı, 6,75 inç ekranın (3040 × 1440) altında bulunur ve tüm düğmeler sol taraftadır. Akıllı telefon, yardımcı Bixby’yi başlatmak için tuşları kaybetti. Batarya kapasitesi 4500 mAh, şarj gücü – 45 watt’a kadar.

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro sunumu Ağustos ayında yapılmalıdır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz