5 Kameralı LG V40 Tanıtım Videosu Yayınlandı

En çok merak edilen telefonlar arasında yer alan LG V40 için şirket yetkilileri tarafından bugün bir tanıtım vidosu yayınlandı. Her geçen gün tamamlanmasına az bir süre kalan LG V40 ThinQ teaser videosu oldukça izlenme oranına sahip oldu.

 

30 Saniyelik Tanıtım Videosu

LG’nin 2018 -2019 yılı için geliştirdiği yeni amiral gemisi için geri sayım sürerken bu sefer 30 saniyelik bir video yayımlandı. Rakiplerine karşı oldukça iddialı olan LG V40 ThinQ modeli LG severlerinde takibinde bulunuyor.

Sızdırılan bilgiler arasında LG V40’ın teknik özelliklerinden internette bulunabiliyor. Şayet, tanıtım videosu da teknik özelliklerin sızdırılma bilgiler olmasına rağmen resmen doğrular nitelikte olduğunu görebiliyoruz.

Video ’da ağırlıklı olarak 5 kamerasının olduğuna ve neler yapılabileceğine dair tanıtımlar yapıldığını görebilmekteyiz. Diğer rakiplerine göre kamera konusunda çığır açacak gibi görünüyor olsa da bugünler de LG hayranlarını sevindiren haberler de sıklıkla geliyor.

Video üzerinden telefonu kısa bir süre inceleme fırsatımız olsa da arka kısmında 3 adet kamerasının yan yana olduğunu görebiliyoruz. Ön kameralarında ise 2 adet kullanım olması toplamda 5 kamerayı işaret ediyor. Geçtiğimiz yıllarda çift kameralı telefonlara alışmaya çalışsak da arka kısımda LG V40 ThinQ modeli 3 kamera bulundurması oldukça dikkat çekici görünüyor.

Daha önce sızıntı bilgiler arasında LG V40 modelinin arka kısmında parmak okuyucu olacağına dair bilgiler yer almıştı. Bu paylaşım da her ne kadar sızıntı haber olsa da video ile doğrulanmış oldu.

 

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz