Kısa süre önce Hindistan’da bir olayda girmiş olduğu iddia yüzünden 41 tane yumurta yiyerek, aşırı yemekten dolayı hayatını kaybeden bir adam gündeme oturdu. Son haberlere göre 42 yaşında olan adam arkadaşı ile iddiaya girdi ve 2.000 Hindistan rupisi üzerine yumurtaları yiyeceğini söyledi.

Sizlerinde bildiği gibi birçok kişi iddia uğruna birçok şeyi yapmaya çalışır. Bunlara rağmen iddiaya girmeyi yaşam biçimi olarak görenlerde var. Hindistan’da ise iki arkadaş bir anlaşmazlığı çözmek adına iddiaya girdi ve olanlar oldu.

Polisin açıklamalarına göre, iki arkadaş Hindistan’da Uttar Pradesh eyaletinde Jaunpur bölgesinde pazarda geziyorlarmış. Tam o sırada bir anlaşmazlık çıkmış ve bir oturuşta 50 yumurta yiyen ilk kişi olacakları buna ek olarak ise Türk parası ile 162 TL iddia ortaya konularak yemeye başlanmış.

İddia ölümle sonuçlandı:

Basın haberlerine göre 41 yumurtayı bir şekilde yiyen Subash Yadda adındaki adam, 42. yumurtasını yerken bir anda bilincini kaybederek yere düşüyor. Ardından hastaneye kaldırılan adam bir saat sonra hayatını kaybediyor.

Doktorların açıklamalarına göre adamın aşırı yemek yemekten dolayı öldüğü belirtildi. Ailesi ise bu konu hakkında bir açıklama yapmak istemedi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz