Vivo Z5x, 5000 mAh batarya ile 2019’un en uzun ömürlü telefonu olabilir.

Son zamanlarda sektördeki çok olumlu bir trend, kesinlikle muazzam pillere doğru bir hareket olmuştur. Samsung, 4000mAh civarında piller için bayrak gemilerinin standartlarının aşağı yukarı standart olması için baskı yapıyor gibi görünüyor ve diğer bazı OEM’ler de aynı şeyi yapıyor. Pil ömrü büyük sıkıntı olduğu için, aslında son 10 yılda bir akıllı telefon kullanan herkes için iyi bir haber.

Vivo en yaklaşan Z5x sızdırmış ve içeride bir kuyruklu 5000mAh pili ambalaj olarak görünüyor. Batarya trendine yeni bir soluk getiren vivo prize bağlı kalan kullanıcılarıda oldukça sevindirmiş görünüyor.

Bu, Samsung’un yalnızca 4500mAh’de bulunan Galaxy S10 5G‘ye doldurduğu gerçekten büyük bir pilden bile daha büyük . Bu herhangi bir uzatmada fena değil, ancak Vivo bu telefonun içine% 10 daha fazla batarya koymayı başardı.

Etkileyici batarya özelliklerinin yanı sıra, Z5x aynı zamanda ön kamera için ekranda bir delik açma vaat ediyor , böylece bir uçtan uca ekran bekleyebilirsiniz. Bu ekranda bir parmak izi tarayıcısı da olabilir; Unutma, Vivo bunu bir akıllı telefondan alan ilk üretici oldu .

Diğer donanımlar henüz bilinmemektedir, ancak Vivo’nun orta seviye Z serisindeki önceki cihazlarla, Snapdragon 600 serisi bir işlemci (muhtemelen 670 veya 675) artı rekabetçi bir fiyat etiketi bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz