iPhone 12 kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak. Bir kaynaktan çıkan bir habere göre 5G iPhone 12 modelinin başlangıç fiyatı 649 dolar olarak öne sürüldü. Fakat bu fiyatın çok daha üstünde gelebileceği söylentiler arasında yerini alıyor. MacRumors tarafından ortaya çıkan araştırma notunda 5.4 inç iPhone 12 aslında 749 dolardan başlayacak.

Söylenen bu fiyat doğru ise İngiltere’de 779 euro Avustralya’da ise 1.279 dolara mal olacağı söylentiler arasında yerini alıyor. Bu kadar yüksek fiyat ile gelecek olması merak ediyor. Nedenin ise 5G ve OLED ekran olduğu söyleniyor. iPhone 11 ise 4G cihaza ve LCD ekrana sahip. 5G’nin gelmesi telefonlarında fiyatlarını arttırdı.

Kısacası yer alan sızıntılara göre iPhone 12 649 dolar, 6.1 inçlik iPhone 12 Max’in ise 749 dolardan başlayacağı söyleniyor. Eylül ayında kullanıcılar ile buluşacak olan iPhone 12, özellikleri ve fiyatı ile iddialara cevap verecek. iPhone 12 modelinin daha makul bir fiyat ile karşımıza çıkması bekleniliyor. Dolar sürekli değiştiği için ülkemizde iPhone 12’ler pahalı bir fiyata satılabilir. Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? iPhone 12 fiyatı hakkında merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz