Vivo, son dönemlerde performansı konusunda gündemde yerini almaktadır. Yeni modeli ile kısa bir süre sonra gelecek olan Vivo, akıllı telefon pazarında rekabeti arttıracak. Cihazın en çok dikkat çeken özelliği ise 6 tane kameraya sahip olması. Daha önceden piyasada 6 tane kamerası olan cihaz duymadığımız için Vivo’nun V17 cihazı büyük bir merakla bekleniliyor. Merakla beklenen durum netlik kazandı ve Vivo V17 Pro’nun çıkış tarihi duyuruldu.

Arka kısmında dört ve ön kısmında 2 kamerası ile toplam altı kameraya sahiplik yapan Vivo V17 Pro’nun ön sipariş tarihi 20 Eylül olarak ortaya çıktı. 28 Eylül tarihinde ise satışa çıkarılacağı söylendi. Telefonun satışa çıkacağı ilk yer ise Hindistan pazarı olacak. Sadece altı kamerası ile değil aynı zamanda 6,44 inçlik Super AMOLED ekrana sahiplik yapıyor. Ekranın çözünürlüğü ise 2440×1080 olacak. Aynı zamanda parmak izi okuma teknolojisi yer alacak.

Cihazın ön kamerası açılıp kapanabilen bir kamera olacak. 32 MP + 32 MP olmak üzere iki sensörle beraber gelecek. Açılıp kapanan kameraya sahip olan ilk cihaz olarak bu unvanı elinde bulunduracaktır. Arka kamera ise dikey bir şekilde konumlandırılmıştır. Sırasıyla 48 MP ana sensörse çözünürlüğü, 8 MP süper geniş açılı CMOS sensörü yer alacak. Diğer iki sensör konusunda şu an için net bir bilgi yer almamaktadır. İşlemci konusunda Snapdragon 675 olması bekleniliyor. Son olarak cihazın satış fiyatı 422 dolar yani yaklaşık 2.400 TL.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz