Apple kullanıcılarının merakla beklediği 7. nesil iPod Touch ile ilgili çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu ve 2019 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Apple 2019 yılı içerinde tanıtımını gerçekleştireceği iPhone modelleri ile beraber iPod Touch’ın da 7. Nesil ürününü de tanıtacak ve 2019 yılı içerisinde piyasaya sürecek.

iPhone’lara İndirim Geliyor!

Yıllardır tutkulu bir tüketici kitlesine hitap eden Apple firmasının, son zamanlarda yaşanan iPhone ürünlerindeki satışın düşmesi sebebiyle, ürünlerinde belli oranlarda indirim uygulayarak satışlarda yaşanan düşüşün bu indirim ile birlikte telafi edilmesini amaçladığı konuşuluyor. Yapılacak olan bu indirimlerle birlikte satışlarda telafi edici artış yaşanması bekleniyor.

İşte 7. Nesil iPod Touch İçin Beklenen Yenilikler

15 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürülen 6. Nesil iPod Touch; 8 megapiksel kameraya, 8 ve M8 işlemciye ve bir önceki sürümüne oranla arttırılmış 128 GB hafıza alanına sahipti. Arttırılmış hafıza alanı ile birlikte kullanıcılar müzik, video arşivi ve uygulama sayısı olarak kısıtlama yapmaksızın özgürce 6. Nesil iPad’lerini kullanmaya başlamışlardı.  7. Nesil iPod Touch’ta ise beklenen en büyük iyileştirme ve yeniliğin fiziksel özelliklerinden ziyade donanımsal anlamda olması bekleniyor. Ayrıca yeni iPad-Pro modellerinin USB-C ile birlikte satışa sunulmasından sonra 2019 Eylül ayında tanıtımı yapılması beklenen yeni iPhone modellerinin de USB-C bağlantısı ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz