A101, Honor adı altında hem fiyat hemde performansı ile dikkat çeken Honor 7C modelini 1.099 TL’ye satışa çıkarıyor!

Honor 7C modeli bugün ülkemizde perakende zinciri olan A101‘de tam 1.099 TL‘ye raflarda yerini alacak. Honor‘un açıklamasına baktığımızda ise teknolojiyi seven geçlerin kullanabileceği bir model olan 7C modelinin fiyatı ve performansı oldukça fazla tatmin ediyor.

Yüz Tanıma Sistemi Var!

Telefonun teknik detaylarına baktığımızda ise, 3GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip. Buna ek olarak ise yüz tanıma sistemi ile çift kamera hatta portre modu özelliğine bile sahip. Ön kamerası 8MP olan telefonun arka kamerası ve önde ikinci flaşı bulunuyor.

13+2MP çift arka kamerası ile portre çekimi yapabilirsiniz. Önde ise ikinci flaşa sahip olan 8MP ön kamera ile düşük ışıklarda bile daha kaliteli fotoğraflar çekilebilecek.

Yüksek fiyatlı modellerde yer alan yüz tanıma sisteminin böylesine uygun bir telefonda olması elbette bizler şaşırtıyor. Ekran konusunda 5,99 inç FullView bir ekrana sahip olan akıllı telefonun 18:9 orana sahip ve güzel bir deneyim sunuyor.

Hızlı Destek Sistemi

Honor, ülkemizde 3 tane büyük merkezi servise sahip. Bu bakımdan hızlı ve etkili bir satış sonrasında, destek almanız çok kolay. 7C kullanıcıları, cihazlarını servis noktalarına bırakarak, 1 saatten daha kısa sürede çözüme kavuşuyorlar. Kargolu işlemlerde ise bu süre 24 saati geçmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz