Çıkışına kısa bir süre kalan AC: Valhalla için sezon kartı (season pass) ile ilgili bilgiler duyuruldu. Bir çok oyuncu sezon kartını seviyor, çünkü sezon kartı tüm DLC‘lere topluca ulaşmak anlamına geliyor. Fakat, bazı oyuncuları rahatsız eden durumlardan birisi de daha oyun çıkmadan DLC’lerinin hazırlanmış olması.

AC: Valhalla, Sezon Kartı İle Oyuna 2 Adet Harita Gelecek
AC: Valhalla‘nın sezon kartı, iki büyük genişleme ve bir ilave görev içeriyor. Ayrıca, AC: Valhalla’ya sahip olan oyuncular ücretsiz olarak bazı sezonluk içerikler elde edecek.
Sezon kartında bulunan ilk genişleme paketi, Wrath of the Druids (Druidlerin Gazabı) olarak karşımıza çıkıyor. Bu genişleme paketi 2021 ilkbaharının başında çıkacak ve sizi, İrlanda’da eski bir druid tarikatının gizemlerini çözmeye götürecek. Wrath of the Druids‘te Danu tarikatının çocuklarıyla savaşacak, üyelerinin kim olduğunu keşfedecek, onları avlayacak ve onlarla savaşacağız. AC Odyssey‘deki tarikat üyelerini avladığımız gibi burada da aynı şekilde üye avlayacağız. Odyssey‘deki 2 genişleme paketinde de buna benzer görevler bulunuyordu. Oynanış süresini uzatmak için geliştiriciler tarafından bu tarz ufak hileler yapılıyor. Ayrıca bu ek paketle birlikte İrlanda’da bulunan çember kaleleri fethedebileceğiz. Wrath of the Druids ek paketi koyu tonları seven oyuncular için olacak. Assassin’s Creed: Valhalla, 10 Kasım‘da PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows için çıkış yapacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz