Adobe‘nin düzen ve dizgi programı InDesign, herhangi bir yaratıcı kişinin cephaneliğinde önemli bir araçtır. İşte ücretsiz denemeler, öğrenci indirimleri, yıllık ve aylık fiyatlandırma hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren yazılımı indirmeniz gereken yer.

İster yayıncılıkta, ister tasarım öğrencisi olun, Adobe InDesign, yaratıcı endüstride Photoshop, Illustrator ve Premiere Pro ile birlikte temel bir üründür. Dizgi programı, kullanıcıların şık ve sofistike belgeler tasarlamasına izin verir: kitaplardan, broşürlerden, posterlerden ve broşürlerden e-kitaplara, etkileşimli belgelerden ve aralarındaki her şeyden. Bu yazıda Adobe InDesign’ı, ücretsiz denemeleri, öğrenci indirimlerini ve daha fazlasını alabileceğiniz yerleri gözden geçiriyoruz.

Adobe InDesign nasıl edinilir?

InDesign’ı almanın bariz yeri , Adobe CC ile hizmetlerini tamamen buluta geçiren doğrudan Adobe’den geliyor. Creative Cloud kullanıcıları, bulut depolama alanı ve sürekli güncellemelerle birlikte gelen yazılımı kullanmak için aylık veya yıllık abonelik ücreti öderler.

Tam Adobe Suite’i veya All Apps planını şu anda adı verilen şekilde sipariş edebilirsiniz; InDesign (ve diğer her şey !) Dahil olmak üzere, ancak InDesign’dan sonra olanlar için daha makul olan alternatif , 19.97 £ ‘dan başlayan tek uygulama aboneliğini almaktır. Aylık 20,99 ABD Doları, ancak aşağıda belirtilenleri seçmek için birkaç ödeme seçeneği var.

 

Adobe InDesign’ın maliyeti nedir?

Adobe InDesign tek uygulama aboneliğine birkaç şekilde ödeme yapabilirsiniz: sürekli bir aylık ücretle, tam olarak ödenen bir yıllık ücretle veya aylık olarak ödenen bir yıllık ücretle.

Devam eden Aylık ücret: £ 30,34 / aylık 31,49 ABD Doları
Yıllık plan, ön ödemeli: 238.42 £ / yıllık 239.88 ABD Doları
Aylık ödemeli yıllık plan: £ 19.97 / aylık $ 20.99

Tasarruf açısından, Yıllık Ön Ödemeli plan en ucuzu oluşturuyor, çünkü 12 ay boyunca ayda 19,86 £ ödüyorsunuz, size 1,32 £ / 1 ABD Doları kazandırıyorsunuz. Hemen bir tasarruf olmasa da, InDesign’a uzun vadede ihtiyaç duyacağınızı biliyorsanız, bu planı öneriyoruz. Yıllar içinde birkaç kilo (veya dolar) kurtarmaktan da zarar gelmez.

Adobe InDesign aboneliği ne içerir?

InDesign tek uygulama aboneliği, 100 GB’lık bulut depolama alanı, bir portföy web sitesi (Adobe Portföyü), premium fontlar (Adobe Fonts) ve öğreticilere erişim ile birlikte gelir.

InDesign’ı ücretsiz olarak indirebilir miyim?

Adobe, buradan indirebileceğiniz 7 günlük ücretsiz bir deneme sunar . 7 günlük sürenin sonunda aylık £ 19.97 / 20.99 ABD Doları’dır, ancak iptal ve geri ödeme almak için 14 günlük bir pencereniz vardır .

Adobe InDesign’ın öğrenci indirimi var mı?

Adobe, bağımsız bir program olarak InDesign’da indirim yapmaz, ancak öğrenciyseniz InDesign’ı içeren All Apps planında% 65 indirim (ABD’de% 60) alabilirsiniz. Bu, InDesign’ı kendi başınıza almaktan daha ucuza gelir ve başka birçok avantaj elde edersiniz.

Başlangıç ​​olarak, masaüstü ve mobil için Photoshop, Illustrator ve Adobe XS dahil olmak üzere yalnızca 20’den fazla program almazsınız ; aynı zamanda Adobe Portföyüne, Adobe Fonts’a ve Adobe Spark’a erişime sahip 100 GB bulut depolama alanı elde edersiniz.

Fiyat açısından, öğrenci indirimi toplam maliyeti, birinci yıl için aylık 16,24 TL / 19,99 ABD Doları’na getirir. Şu anda Birleşik Krallık’ta, öğrenciler yıllık ön ödemeli plana kaydolabilir ve ilk yıl için 196.30 £ yerine yalnızca 179.94 £ ödeyebilirler. Bu, etkili bir şekilde Adobe CC’nin ilk ayını ücretsiz kılar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz