Adobe uygulamalarının öncelikli olarak iOS platformuna çıkartılması ve güncellemelerin her zaman iOS için daha hızlı gelmesi gibi durumlara artık hepimiz alıştık. OS X ve iOS platformuna yönelik çalışmaları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Adobe bu kez biraz gecikmeli de olsa kullanıcıları mutlu edecek o müjdeli haberi verdi.

Android için Adobe Lightroom adlı mobil fotoğraf düzenleme uygulamasının artık Android işletim sistemi için de ücretsiz olacağı açıklandı. Uzun süredir Android kullanıcıları tarafından kullanılan ve Google Play Store’da yer alan uygulamalar arasında her zaman popülerliğini koruyan Android Lightroom tamamen ücretsiz bir şekilde Android tutkunlarına sunuldu.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık Adobe Creative Cloud aboneliğine sahip olmadan uygulamadan yararlanabileceksiniz. Eğer fotoğraflarınızı düzenlemek ve çeşitli efektler ile süslemek gibi bir ihtiyacınız var ise Lightroom uygulamasının güncel sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android Lightroom ile Yapabileceklerinizin Sınırı Yok!

Otomatik ayarlamalar, filtre seçenekleri, dosya senkronizasyonu ve RAW dosya formatlarını açabilme gibi özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran Lightroom artık bu özelliklerin tamamını Creative Cloud platformuna bağlı olmadan yapmanıza imkan tanıyacak. 1.4 sürüm güncellemesi ile aktif olan ücretsiz kullanım seçeneği son olarak Ekim ayında iOS platformu için sunulmuştu.

adobe-lightroom-android

İşe yarar mobil fotoğraf uygulamalarının neredeyse tamamının ücretli olması ya da kurulumdan sonra çeşitli özellikler için ek ücret istemesi gibi durumların sık sık yaşandığı günümüzde Adobe’un son derece profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kullanıcı dostu bu uygulamasını mutlaka akıllı telefonlarınıza yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

[appbox googleplay com.adobe.lrmobile]

Kaynak: theverge

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz