İçerisinde bulunduğumuz 21. yüzyılda artık sektörler arasından en iyi getiriyi sağlayan alanlardan birisi eğlence oluyor. Eski dönemlere nazaran zamanla değişen dünyamızda insanlar temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra izinlerince dinlenebilecekleri, güzel zaman geçirecekleri her türlü tatil, teknoloji, sosyal aktiviteyi değerlendiriyor. Hal böyle olunca da söz konusu sektörlerde hizmet sunan ve işletmelerinin geleceğinin bağlı oldukları eğlence firmaları yeni şeyleri daha hazırlamakla yükümlüler. Aksi taktirde varlıklarını sürdürebilmeleri, şirketlerin büyümesini sağlamaları oldukça zor. Özellikle teknolojinin yakaladığı seviye bilişimin, bilgisayarın, telefonların akıllı sistemlerle donanmasını getirdi. İnsanlar yaklaşık 10 yıl öncesine kadar masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan çokça faydalanırken artık mobile geçiş yapıp dinamik şekilde işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu dünya içerisine dahil edilen 3. parti programlar sayesinde cihazlar işlevselleştirildi. Halihazırda yüksek performans hizmeti, geniş kapasitesi sayesinde dikkati çekerken son senelerde eklenen şık tasarımlar tüketicilerin ilgisini çekiyordu. Yanına işletim sistemine uyan adrenalin oyunları, uygulamaları da ekleyince vazgeçilmez aksesuar haline dönüşüyor. Üreticiler ve geliştiriciler uzun süre oynanabilecek ve kullanıcıların problemlerini çözecek ürünleri sanal marketlerden yayınlamaktalar.

Konu teknoloji ve akıllı telefon olunca da ister istemez işletim sistemleri arasındaki rekabetten söz etmek gerekiyor. Apple’ın ürettiği iOS ve Google imzalı Android’e yetişmeye çalışan Windows Phone sektörün liderliğini üstlenirken kullanım oranı açısından başta Android’li telefonlar geliyor. Çünkü geniş üretici pörtföyü sayesinde her bütçeye uygun cihazın satın alınabilmesini ve devamında yüksek kullanıcı sayısını getiriyor. İster istemez internette, forumlarda daha çok Android ile alakalı problemlerle karşılaşmanız buna göre çözümler bulmanız mümkün. Yine yazılımcılar da geniş kitle sayesinde ürünlerinden verim alma ihtimallerini de arttırmak istiyor. Sonuç olarak ortaya yelpazesi büyük bir alan çıkıyor.

Android’deki En İyi Adrenalin Oyunları

Adrenalini seven ve aksiyon oyunları konusunda haz duyan kişilere hitap edebilmek amacı ile de bizler bazı uygulamaları sizler için hazırladık. Belirttiğimiz gibi Android mobil işletim sistemlerine uygun oyunları listelediğimizden bu cihazlara sahip kişilerin deneyebilecekleri türlerden. Ancak firmalar oyunlarının farklı platformlara uygun versiyonlarını da çıkarıp kendi marketlerinden paylaştılar. Bu noktada beğendikleriniz olursa farklı telefonlara için de indirme imkanınız mevcut olabilir. En iyi olduğunu düşündüğümüz popüler ve geri bildirimlerde pozitif yansıtılan adrenalin oyunu bakmak istiyorsanız aşağıdaki listemizi okuyabilirsiniz.

bike-unchained

Bike Unchained

Bisiklet kullanmayı sevenler telefonlarından da bu zevke ulaşacaklar. En dik yamaçları bisikletle aşmaya çalışırken Red Bull’un geliştirdiği üst seviye oyunu oynamaktan mutlu olacaksınız.

[appbox googleplay com.redbull.bike]

death-moto-3

Death Moto 3

Motorcu dünyasının hızlı elemanları arasındasınız. Şehir içindeki marjinal motorsiklet kullanımınızın yanı sıra muhtelif silahlarınız sayesinde kaos yaratacaksınız.

[appbox googleplay com.icloudzone.DeathMoto3]

sniper-fury

Sniper Fury

Alanının önde gelenlerinden Gameloft keskin nişancılığı sevenlere özel Sniper Fury’i üretti. FPS deneyimini bir de mobilden yaşamak isteyenler kesinlikle yüklemeliler.

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftFWHM]

war-robots

War Robots

Aksiyon oyunları arasında bilim kurgu arayanlar War Robots’u indirerek robot yaşamında hayatta kalmaya çalışacaklar.

[appbox googleplay com.pixonic.wwr]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz