Oldukça yüksek fiyatlara sahip olmasına rağmen Apple AirPods kulaklıklar çok fazla satılıyor. Kablosuz kulaklık sektöründe lider olan AirPods serisi bu yıl içerisinde satış konusunda yeni bir rekora imza atabilir.

İlk nesillerde kulaklıklar da aktif gürültü engelleme özelliği yer almazken daha yüksek satışa karşımıza çıkan AirPods Pro kulaklıklarında bu özellik yer alıyor ve şimdiden dikkatleri çekmiş durumda.

Su gibi kendini sattırıyor!

Firmaya en yakın kaynakların sunmuş olduğu bilgiler neticesinde, AirPods Pro beklentilerinin üzerinde bir satış yapıyor. Bu yıl için AirPods satış rakamları beklentisine baktığımızda 60 milyona yükseldiğini belirtelim. Elbette tedarikçilere iki kat fazla sipariş verildiği bir gerçek.

Çin merkezli Luxshare PRecision Industry Co. ile Geortek ve Tayvanlı Invectec Corp, AirPods modelini üretmekte. Çok yüksek ilgiden dolayı Apple mağazalarında AirPods Pro 3 hafta kadar bir süre sonra kargo durumuna geçiyor.

iPhone satışlarında yaşanan düşüş Apple‘ı etkilese bile Apple Watch ve AirPods satışları Apple’ın yükselmesine çok büyük katkı sağlıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz