Google tarafından sunulan akıllı telefon seçme servisi sayesinde en uygun telefon sizler için sunuluyor. Android severlerin kendileri için en uygun telefonu belirlemesine imkan sağlayan Google, akıllı telefon seçme sihirbazı sayesinde sizlere yardımcı oluyor. Akıllı telefon almak istiyorsanız ve hangisini alacağınız konusunda karar veremiyorsanız bu özellik size göre diyebiliriz.

Akıllı telefon alırken en uygun telefonu seçerken bazen zorlanabiliriz. Hangi cihazı alacağınız konusunda bir türlü karar veremiyorsanız Google akıllı telefon seçme sihirbazı kişilerin günlük ihtiyaçlarına yönelik değerlendirme yaparak sizlere en doğru cihazı belirlemenize yardımcı oluyor. Teknoloji her gün daha da ileri seviyeye taşınıyor ve akıllı cihazların sayısı da her geçen gün daha da artıyor.

Akıllı cihazların sayısı arttıkça da kafa karışıklığı daha da fazla oluyor. Akıllı telefon üreten firmalar tarafından farklı segmentler için farklı pek çok telefon modeli üretilmektedir. Üretilen her cihazın farklı özellikleri olduğu için seçim konusunda zorlanabiliyoruz. Siz de tam olarak bu durum içerisindeyseniz devreye akıllı telefon seçme sihirbazı girebilir.

Akıllı telefon seçme sihirbazı sayesinde cihaz seçiminiz daha da kolaylaşacaktır. Telefon seçme sihirbazı şu an için satışta olan tüm akıllı telefonları ve özellikleri veri tabanınında tutuyor. Eğer siz de bu uygulamadan yararlanmak istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bu linke tıkladığınız zaman akıllı telefon seçme servisine ulaşmış olursunuz. İnternet sitesinde size birkaç soru sorulacaktır.

İnternet sitesine girdikten sonra karşınıza gelen soruları yanıtlamanız gerekiyor. Yanıtlayacağınız cevaplara göre cep telefonu tercihiniz ve ihtiyaçları karşınıza çıkacaktır. Listede yer alan Android cihazlar arasında bulunan cihazlar size uygun olarak belirlenir ve bu şekilde sıralanır. Bu durum sayesinde de kendi ihtiyaçlarınızı ve taleplerinize yanıt veren en doğru Android cihazı belirlemiş olursunuz.

Size uygun sunulan cihazlar sayesinde de satın almanız son derece kolay bir hale gelir. Google tarafından sunulan bu özellik birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Google’ın sunduğu akıllı telefon seçme sihirbazı hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz