Günlük yaşantımız içerisinde pek çok araç ve gereçten faydalanıyoruz. Aslında çoğu işimizi bahsetitğimiz araçların yaptığını söylemekten de kendimizi alıkoyamayız. Zira içerisine teknolojik sistemleri eklenmiş de eklenmemiş de olsa bunlardan maksimum verimi almaya çalışırız. Hem aktivitelerimizin yolunda gitmesi hem de verdiğimiz ücretin, meblağın karşılığını almak adına getiriyi yukarıda tutmak önemli. Aksi taktirde uzun vadede işlerimiz yolunda gitmez. Aynı zamanda üründen faydalanmak onu bilmekten, iyi kullanmaktan ve neler verebileceğini de öğrenmekten geçiyor. Zira tüm fonksiyonları tek bir cihazdan beklemek yüksek ihtimalle sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Sözünü ettiğimi durumlar umumiyetle akıllı telefonlar özelinde gerçekleşmekte. İşin içine baktığımız zaman estetik, performans ve kalite bakımından aslında en iyi özelliklerle donatılsalar bile kullanıcılar bazen memnun kalamayabiliyor. Kullanıcı sıkıntılarına da baktığımzıda öyle halledilemeyecek bir problem olmadığını görebiliyoruz. Sadece gereken ayarların yapılmamış, yüklenmesi gereken uygulamaların indirilmediğini anlıyoruz. Üçüncü kişilerden yardım alarak sitem edilen engeller aşılarak istenen kullanım deneyim seviyesine ulaşmak mümkün. Son dönemlerde akıllı telefon kullanıcıları cihazlarının ses seviyesinden rahatsızlar. Yetersiz seslerden dolayı iyi müzik dinleyememe, karşı tam duyamama konusunda yardım arıyorlar. Biz de bu yazımızda sesi nasıl yükselteceklerine dair bilgiler ve öneriler vereceğiz.

Akıllı telefonlar özelinde Android’li ürünleri hedef aldığımızı da söylemeden geçmeyelim. Çünkü geniş kullanıcı kitlesine ulaşarak sorunları daha fazla çözüme böyle kavuşturabiliyoruz. Keza telefon imalatçıları, yazılım geliştiricileri de ürettiklerini ne kadar fazla insana duyurabileceklerini, ulaştırabileceklerini düşünerek hareket etmekteler. Bundan dolayı opsiyonu bol, seçeneği geniş bir Androld platformu ortaya çıkıyor. Google yazılımcılarının elinden çıkmasına rağmen telefon üreticisi farklı firmalar tarafından da kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar da satın alabilecekleri segmente uygun Android telefonu bulabiliyor. Geniş kullanıcı kitlesi kendisi ile beraber elbette sorunları, uygulama konusunda bolluğu da getiriyor. Google Play Store’a giriş yaptığınızda muhtemelen ilgi alanınızla alakalı onlarca alternatifle karşılaşırsınız. Yine cihazda yaşadığınız problemleri gidermek adına Türkçe ve yabancı dil kaynaklı birçok çözüm yöntemine vakıf olabilirsiniz. Akıllı telefonların sesi nasıl yükseltilir ve benzeri soruların da aynı şekilde yanıtlarını bulabilirsiniz.

Akıllı Telefonların Nasıl Sesi Yükseltilir?

Üçüncü kişiler tarafından geliştirilen programlar her türlü platformda işimizi görüyor. Mobil platformlar moda olmaya başlayınca teknoloji ve bilişimin ustası yazılımcılar söz konusu alanla alakalı çalışmalar yapıyor. Akıllı telefonlardaki ses düzeyi yükseltme konusuna da parmak basarak güzel bir uygulama geliştirdiler.

hoparlor-guclendirici

Hoparlör Güçlendirici adıyla Google Play Store’da kendisine yer bulan bir uygulama sayesinde artık eskisi kadar düşük seslerde şarkı dinlemeyeceksiniz. Root yapıp tüm kontrol yetkilerinizi kendinize alma ihtiyacı duymadan da istenilen sese ulaşmak mümkün. Aslında basit bir yapıya sahipken size sunduğu işlev ise paha biçilemez.

[appbox googleplay media.tools.plus.speakerbooster.simoapp]

Uygulamayı cihaza indirip kurduktan sonra kolay kullanımlı arayüzünden sesi yükseltme şansınız gerçekleşecek. Ayrıca farkı tam hissetmek istiyorsanız kulaklıklarınızla önce yazılımı kapatın ve bir ses açın. Sonrasında arayüzden sesi arttırdıktan sonra herhangi bir şarkıyı açarak farkın tadına varın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz