İnternete düşen bir belgeden Android 10 güncellemesi alacak cihazlar kendini belli etti. Android 10 güncellemesi alacak olan telefon ve tabletlerin listesi belli oldu. Samsung’un amiral gemileri olan Galaxy S10 serisi ve Note 10 serisi de bu duruma dahil oldu. Birçok cihazlara Android 10 güncellemesi sunulacak. Samsung’un amiral gemilerine yeni gelecek olan güncellemeyi sunması şaşırtıcı bir durum değil.

Samsung güncellemeyi önümüzdeki kış aylarında sunmayı planlıyor. Sabmsung amiral gemilerinin dışında diğer cihazlara da Android 10 güncellemesi sunmayı planlıyor. Ancak bu cihazların Android 10 güncellemesini ne zaman alacağı konusunda bir bilgi yer almamaktadır. Samsung, Android 10 güncellemesini sunacağı telefon ve tabletlerin listesi ise aşağıda yer alıyor.

Ayrıca, Samsung Galaxy M, J, A gibi cihazlara da Android 10 güncellemesi sunacağı görünüyor. Ortaya çıkan listede, Galaxy S10 5G ve Note 10 5G yok. Samsung, bu iki cihazın güncellemesi için ayrı bir çalışma yürütüyor. Tab S6, Samsung’un bu zamana kadar sunduğu en iyi tablet diyebiliriz. Büyük ihtimalle Tab S6’ya da özel bir güncelleme gelecek. Samsung, eski amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Note 8de Android 10 güncellemesi listesinde yerini alıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz