XDA Geliştiricileri, Google Kişiselleştirme Hizmetleri APK’sını Google Pixel 4 XL belleniminden almayı başardı. Pixel 2 XL’deki kurulumu, Google I / O 2019’da tanıtılan Canlı Başlık Modunun etkinleştirilmesine neden oldu.

Live Caption , ses kapatıldığında bile dahil olmak üzere, ses veya video dosyalarını eşzamanlı olarak oynatırken altyazıları görüntülemenizi sağlar . Google, özelliğin “sınırlı sayıda gelişmiş cihaz listesinde” bulunabileceğini iddia ediyor. Bu liste hala bilinmiyor.

Live Caption hizmetini ayarlamak, küfür maskeleme ve ses seviyesi kontrol panelinde Live Caption düğmesini görüntülemek için bir anahtar olan çeviri dilini (yalnızca İngilizce kullanılabilir) seçmenize olanak tanır. Pencerede ayrıca fonksiyonun küçük bir açıklaması bulunur.

Varsayılan olarak, altyazılar ekranın ortasında görüntülenir, ancak gerekirse bunları herhangi bir alana taşıyabilirsiniz. Live Caption, cihazda çalışır ve Google’ın sunucularına içerik göndermez.

XDA’nın yazarı, hatasız olmasa da, YouTube, Netflix, Google Podcast’ler ve diğer hizmetlerdeki işlevi doğru ve “oldukça doğru şekilde” çalıştırarak test edebildi.

Son haftalarda, cihaz örneklerini bulan Asya cihaz blogcuları sayesinde Google Pixel 4 ile ilgili hemen hemen her şey tanındı . Ağ birçok inceleme, ayrıntılı özellik, yazılım yongası, duvar kağıdı ve uygulama yayınladı.

Akıllı telefonların resmi sunumu, 15 Ekim’de gerçekleşecek olan Made by Google 2019 etkinliğinde gerçekleşecek .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz