Android 4.3 isimli sıradaki Android işletim sistemi sürümünün tanıtımı 24 Temmuz günü gerçekleşebilir. Zira Google tarafından gönderilen bir davetiye San Francisco’da düzenlenecek küçük bir kahvaltı toplantısını işaret ediyor ve diğer söylentiler de bu küçük etkinlikte işletim sisteminin yeni sürümünün tanıtılacağını öne sürüyor.

Sunder Pichai isimli Android ve Chrome konularından sorumlu üst düzey yöneticinin önderliğinde gerçekleşecek olan toplantı ile birlikte Android 4.3 sürümü ile resmen tanışmayı umuyoruz. Bilindiği üzere Android 4.3 halihazırda Samsung Galaxy S4 Google Edition için ifade edilmişti.

google android 4.3 tanitimi davetiye

Tüm bunların yanı sıra kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen ikinci nesil Nexus 7 tablet PC üzerinde Android 4.3 kullanacağı neredeyse kesin. Durum böyleyken söz konusu yeni işletim sisteminin de resmen tanıtılması için pek bir vakit kalmıyor ve o vakit de işte bu küçük kahvaltı etkinliği olabilir. Bu arada yeni nesil Nexus 7’nin özellikleri arasında 1080 full HD ekran çözünürlüğü ve Qualcomm Snapdragon 600 işlemci gibi üstün özelliklerin yer alması bekleniyor. Bu tableti de ASUS üretecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz