Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi ile ilgili gelişmeler sürüyor. Bir süre önce elde edilen bilgilere Galaxy S3 kullanıcılarının artık Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini beklememeleri gerektiği zira doğrudan Android 4.3’e geçileceği belirtilmişti. Bunun üzerine gözler söz konusu sürüme dair çalışmalara yönelmişti. Elde edilen son bilgiler çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini gösteriyor. Ayrıca sadece S3’lere yönelik değil hem Galaxy Note 2 ve Galaxy S4 hem de sıradaki çıkacak phablet olan Galaxy Note 3 için söz konusu Android sürümüne dair çalışmalara hız verildiği bilgileri geliyor.

Tüm bunların yanı sıra Android 4.3 sürümü yüklenmiş bir Samsung Galaxy S3 test cihazının fotoğrafa takılması çalışmalarla ilgili somut örneklere dair yeni bir detay oldu.

Samsung-Galaxy-S3-Android-4.3-guncellemesi

Samsung Galaxy Note 3 ile ilgili bilgiler de sızmayı sürdürüyor. Buna göre ve daha önce sızan bilgilere benzer olarak 5.7 inçlik ekran büyüklüğünün yanı sıra 1080p full HD ekran çözünürlüğü cihazın görüntüleme teknolojilerine dair özellikler arasında. 13 MP değerindeki ana arka kameranın yanı sıra 8 çekirdekli Exynos işlemci cihazın olası diğer özelliklerinden.

Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesinin önümüzdeki sonbahar mevsiminde kullanıcılara sunulmasını bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz