Android 9 Pie Güncellemesi OnePlus 6 İçin Yayınlandı

OnePlus markasının yeni amiral modeli olan OnePlus 6 modeli için beklenen Android 9 Pie güncellemesi yayımlandı. Geride bıraktığımız Mayıs ayı içerisinde satışa sunulan OnePlus 6 modeli böylelikle Android 9 Pie güncellemesi yayımlanan ilk akıllı telefonlar arasına girmeyi başardı. Cihaz kısa bir süre beta süreci geçirmiş ve deneme sürecinin tamamlanması ile tam sürümü almaya başlamış oldu. Beta sürümü sonrasında final sürümü kademeli olarak yayınlanmaya başladı.

OnePlus 6 Android Güncellemesi Türkiye’de Ne Zaman Yayımlanacak?

OnePlus 6 modeli için beta sürecinin tamamlandığı ve final sürümünün yayımlanmaya başlandığı açıklandı. Ancak yeni sürümün ilk olarak hangi ülkede yayımlanmaya başladığı, hangi ülkelere kademeli olarak sıra ile yayımlanacağı ya da ülkelere dağıtım tarihi gibi önemli bilgiler hakkında ne yazık ki şirket tarafından net bilgiler paylaşılmadı.

Kademeli Olarak Yayımlanacak!

Yeni sürümün OnePlus 6 modellerine kademeli olarak dağıtılacağı belirtilirken şirketin bu sayede oluşabilecek sorunları yayılmadan kısa sürede çözmeyi amaçladığı söyleniyor. Şu anda Android 9 Pie güncellemesi alan cihazlar arasında Google Pixel ve Essential Phone modelleri yer alıyor. Güncellemenin tüm cihazlara yayılmasının ardından OnePlus 6 modeli de bu listeye dahil edilmiş olacak. OnePlus 6 modeline ek olarak ünlü marka OnePlus 5T, OnePlus 5, OnePlus 3T ve OnePlus 3 modelleri içinde yeni güncellemeyi yayınlama sözü vermişti.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz