Android Adobe Premiere Clip video düzenleme uygulaması çıktı.

Adobe mobil uygulamalarının ve masaüstü yazılımlarının her zaman Apple’ın cihazlarında daha sağlıklı çalıştığını hepimiz biliyoruz. Adobe, sürekli olarak iOS ve OS  X platformuna yönelik uygulamalar çıkartan bir marka olarak tanınıyor. Aynı yazılımları ve uygulamaları farklı platformlara çıkarsa bile yeterli desteği vermediği için kullanıcılar tarafından eleştirilerin hedefi oluyor.

Adobe’un bugün yaptığı açıklama ile birlikte ise artık Android platformuna da ağırlık verecekleri ortaya çıktı. Açıklamaların hemen ardından ise Google Play Store‘da Android Adobe Premiere Clip adlı video düzenleme uygulaması çıktı.

Android Adobe Premiere Clip indir:

[appbox googleplay com.adobe.premiereclip]

Google Play Store’da yer alan bu yeni uygulamanın iOS sürümü ile hemen hemen aynı olduğu görülüyor. Elinizdeki videoları istediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz, sürelerini ayarlayabileceğiniz, kırpma işlemleri yapabileceğiniz ve üzerine müzik ekleyebileceğiniz Adobe Premiere Clip uygulaması düzenleme açısından kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

android-adobe-premiere-clip

Android Adobe Premiere Clip Masaüstü Yazılımı ile Birleşik Bir Şekilde Çalışacak

Uygulamayı indirdikten sonra videolarınızın üzerinde istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ile yaptığınız çalışmalarınız iOS sürümünde olduğu gibi masaüstü yazılımıyla da entegre bir biçimde çalışabiliyor.

Android cihazlarınızı kullanarak hazırladığınız yeni videolarınızı masaüstündeki Android Adobe Premiere Clip yazılımına aktararak çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz. Masaüstündeki yazılımda ise mobil sürümde yer almayan birkaç farklı özellik ve daha detaylı bir düzenleme menüsü sizleri bekliyor olacak.

Adobe’un atmış olduğu bu adım ile birlikte şimdiden Android kullanıcılarının yüzü gülmüş durumda. Uzun süredir Android Adobe Premiere Clip uygulamasını bekleyen kullanıcılar artık Google Play Store üzerinden uygulamayı indirebilecekler.

Kaynak: The Verge

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz