Bazen ses dosyanızı farklı bir formata dönüştürmek isteyebilirsiniz. Android kullanıcıysanız ve en iyi ses dönüştürücülerini arıyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Ses dönüştürücüleri uygulamaları sayesinde cihazınızda bulunan ses dosyasını farklı bir dosya formatına dönüştürebilirsiniz.

İlk olarak Audio Converter uygulamasını sizlere tavsiye edeceğiz. Audio Converter uygulaması Android cihazınızda bulunan ses dosyalarını farklı dosya formatına hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar. Dönüştürme işlemi tamamlandığı zaman ses dosyaları sunucular üzerinden silinir. Sizde Audio Converter uygulamasını indirip kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

İkinci olarak All Audio Converter uygulamasından bahsedeceğiz. Ses dosyalarını farklı dosya formatlarına dönüştürmek için kullanılan en iyi uygulamardan birisidir. All Audio Converter uygulaması MP3, M4A, AAC, OGG, OPUC, FLAC gibi birçok ses formatlarını desteklemektedir. Eğer siz de ses dönüştürücüsü için uygulama arıyorsanız en iyi uygulamalardan biri olan All Audio uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Son olarak Audio ConverterMP3 Cutter uygulamasından bahsedeceğiz. Ses dönüştürücüsü için uygulama arıyorsanız Audio Converter, All Audio Converter ve Audio ConverterMP3 Cutter uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Audio ConverterMP3 Cutter uygulaması ses dosyasını kesme aracı ile müziğin belirli alanlarını keserek akıllı telefonunuzda zil sesi ya da alarm kurabilirsiniz. Ayrıca gerekli düzenlemeler ardından ses dosyasını arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi de yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz