Bu yazımızda Android cihazlarda özel kişi listesi oluşturma işlemi konusunda yardımcı olacağız. Rehber listeniz fazlasıyla kalabalık olabilir ve bu listede bazen kimlerin olduğunu siz bile hatırlamayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için basit ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Rehber uygulamasında en mantıklı yöntem kişiler listesine profil resmi eklemektir. Profil resmi sayesinde kişileri çözmüş olursunuz. Fazla olan isimleri de bu yöntem sayesinde ayırt etmiş olursunuz.

Karışık olan rehberinize profil resmi eklemesi yaparak karışıklıktan kurtarmış olursunuz. Eğer cihazınızda e-posta, anlık mesajlaşma, sosyal ağlar yer alıyorsa rehberinize bir kişinin birden çok ismi yer alacaktır. Bu durum da rehberinizi karıştırabilir. Kişiler uygulamanızdan direk erişim sağlamanızı istiyorsanız bazı uygulamalar yer almaktadır.

Rehberinizi özel yapmak istiyorsanız her cihazın rehberinde yer alan favori listesini oluşturabilirsiniz. Ailenizi, arkadaşlarınızı, değer verdiğiniz kişilere ayrı bir liste yapabilirsiniz. Bu durumu sağlamak için rehber alanına girin. Seçeceğiniz özel kişileri favoriledikten sonra favori listesine giriş yaparak, özel listenizi oluşturmuş olursunuz. Oluşturacağınız bu liste sayesinde, özel kişi listesini halletmiş olursunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz