Android dağıtım grafiği

 
Android işletim sistemi sürümleri dağıtımında büyük bir bölümlendirme var ve güncellemeler hiç bir zaman yeteri kadar yakın erken gelmeyecek.Şimdi ve gelecekte bakabilmek için önümüze dağıtım tablosu çıkıyor, böylece eğilimler ve sayılar üzerinde inceleme yapıyoruz.

En son sürüm Oreo‘yu pazarın 1 / 5‘inden biraz daha düşük bir seviyeye çıkardı (% 19.2‘si v8.0 ile 8.1 toplam), son kontrol ettiğimiz zamandan 4,6 puan arttı . Nougat‘ın turta parçası hala en büyük olanı, ancak hafif bir düşüş var (% 29.3‘e karşılık% 30.8), bu yüzden Oreo kazanımlarının bir kısmı sadece yeni sürümler değil güncellemelerden geliyor.
 

 
Pie‘den bahsetmişken, en yeni Android 9.0 henüz grafiğe doğru ilerlemiyor.Bu sadece Piksellerin sahip olduğu ve sadece bazı güncelleme aşklarını görmeye başlayan tek Android One cihazı olduğu için şaşırmamak gerekir.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz