Android Easy Uninstaller uygulamasıyla Android cihazınızda istemediğiniz uygulamaları kolayca kaldırabilirsiniz.

Android telefonunuza ya da tabletinize bir oyunu, ya da aracı denemek için yükleyip daha sonra kaldırmadığınızda cihazınızda çok sayıda istenmeyene uygulama birikir. Cihazınızda hem yavaşlığa neden olana hem de gereksiz şekilde yer kaplayarak cihazınızı yoran bu uygulamaları tek tek inceleyip kaldırmak zamanınızı alabilir. Hem bu zaman israfını önlemek hem de uygulama kaldırma işlemini yönetmek amacıyla Android Easy Uninstaller yardımcı aracını kullanabilirsiniz.

Android Easy Uninstaller

Android telefonlar ve Android tabletler için kolay ve hızlı bir uygulama kaldırma aracı olan Android Easy Uninstaller, uygulama kaldırma işlemini tek tıklama ile çözen bir araçtır. Cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaları adı, sürüm bilgisi, güncelleme zamanı ve boyutu ile gösteren bu uygulama, kolay bir arayüze ve tasarıma sahiptir. Bu araç sayesinde aradığınız uygulamanın adını arama çubuğuna yazarak istediğiniz uygulamayı hemen bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz. Uygulamaları çeşitli modlarda sıralayabilen Android Easy Uninstaller aracını isterseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

[highlight]Android Easy Uninstaller uygulaması nasıl kullanılır?[/highlight]

Öncelikle uygulamayı Android cihazınıza yükleyin. Yüklemeyi hemen buradan yapabilirsiniz:

Android Easy Uninstaller indir mobil13

Uygulamayı Android telefonunuza ya da tabletinize yükledikten sonra açın. Karşınıza gelen ekranda cihazınızda yüklü olan bütün uygulamaları göreceksiniz. Uygulamaların sıralanma şeklini değiştirmek için sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayın ve seçenekler arasından “Sırala”yı seçin.

Android Easy Uninstaller-1

Bunu yaptığınızda ekranda uygulamaları alfabetik sıraya, tarihe ya da boyuta göre sıralayabileceğiniz seçenekler göreceksiniz. İstediğiniz seçeneği işaretleyin.

Android Easy Uninstaller-2

Ayrıca “Ayarlar” kısmında uygulamanın özelleştirme ayarlarını da yapmanız mümkündür. Bildirim çubuğu simgesinin gösterilmesi, uygulamaların toplu olarak seçilip kaldırılması gibi isteğe bağlı ayarları belirleyebilirsiniz.

Android Easy Uninstaller-3

Yine ana ekrana gelerek burada cihazınızdan kaldırmak istediğiniz uygulamaları toplu olarak seçtikten sonra aşağıda bulunan “Kaldır” butonuna tıklayın.

Android Easy Uninstaller-4

Son derece basit bir arayüze ve kolay kullanım sağlayan tasarıma sahip olan Android Easy Uninstaller uygulaması hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünde aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz nasıl yapılır yazı konularını belirtebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz